Türkiye’nin en çok okunan tablet dergisi Dipnot Tablet “Sosyal Medya Savaşları” kapağı ile çıktı!

Cuma, 14 Şubat 2014 16:55

Cüneyt Özdemir kimleri takip ediyor, nerede ne yiyip ne içiyor? Bu haftaki Dipnot Tablet yazısında okuyun.

Nazilerin silah deposu artık bir enerji tesisi! Hamburg’daki savunma kulesi nasıl enerji deposu oldu. Kalebodur’la mimarlıkta haftanın mimarı Amin Bakış. Dipnot Tablet 152. sayıda Kalebodur’da Mimarlıkta okuyun.

“Ak Parti’nin 6 bin kişilik Sosyal Medya timi mi var?” Sosyal medya üzerinden devam AK Parti ve Gülen Cemaati’nin kavgasında Twitter’da da çok sert atışmalar yaşanıyor. Peki sosyal medya savaşındaki Twitter hesapları kimin Kenan Taş AK Kulis’de sordu: Amaç ne?

Today’s Zaman gazetesi yazarı Mahir Zeynalov neden sınır dışı edildi? Peki Mahir Zeynalov kimdir? Basına neler geldi? Çok konuşulan gazeteci hem geçmişini anlattı hem de hakkındaki iddialara Kenan Taş’ın röportajında cevap verdi.

Dipnot Tablet yazarı Ali Arıkan’dan Sevgililer Gününe özel İlişki seviyesine göre film listesi: Yeni İlişki, Bir Ayı Geçmiş İlişki, Eğlenceli İlişki, Bitirmeye Çalıştığınız İlişki, Yıllanmış İlişki için ayrı ayrı film tavsiyeleri 152. sayıda.  Gösterimdeki filmlerin yıldız tablosuna göz atmadan da sinema bileti almayın.

Doğu Egesoy, Ankara gündemindeki pek çok konuya ilişkin öngörüleri Kapalı Kapılar Ardında Ankara köşesinde yazdı.

Wings ile Atina elinizin altında, Nerede Kalınır? Nerede Yenir? Nerde eğlenilir hepsini Atina’ya gitmeden önce Axess Wings’den öğrenin.

Anadolu Ajansı Savaş Muhabiri Samet Doğan Dipnot Tablet için yazdı: “Kapıdaki Düşman: Irak Şam İslam Devleti”

Bir internet argosu olarak çıkan ama son yıllarda en çok kullandığımız kelimelerden biri haline gelen #selfie artık sözlüklerdeki yerini bile aldı. “Peki Ne Ola Bu #selfie?”

Selin Babacan yazdı.Tukriye’de de yakından takip edilen yazar ve filozof Alain de Botton geçtiğimiz günlerde çıkan yeni kitabını tanıttı. De Botton’un yeni kitabı “The News”‘u tanıttığı konferansta İldem Wilson da vardı. Alain de Botton’un Haberler adlı kitabı ne anlatıyor? 152. sayıda okuyun.

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ İNDİRMEK İÇİN