Siyasi partiler üstü belediyecilik mümkün mü?

Perşembe, 6 Şubat 2014 16:54

Türkiye 2014 yılının Mart ayında yapılacak yerel seçimlere kilitlendi. Partiler, hem Cumhurbaşkanlığı hem de genel seçimlerin provası niteliğinde olacak mahalli idareler seçimine iddialı adaylarla giriyor. Seçim sürecinin nabzı ise yeni nesil yayıncılığın öncüsü Dipnot.tv canlı yayınında sizlerle atıyor.

Bu hafta yine pek çok ilden yayınımıza katılan vatandaşlar nasıl bir belediyecilik anlayışı beklediklerini dile getirdi. Toplu taşıma araçlarının rengini sormakla işin bitmediği sosyal belediyeciliğe daha fazla önem verilmesi gerektiği vurgulandı. Katılımcılarımızdan biri Gezi Parkı’na yapılması düşünülen, bu nedenle ülke çapında eylemlere neden olan proje ilanının belediyecilik anlayışını yansıtması açısından önemli bir örnek olduğunu savundu.

Siz de programımıza katılmak ve görüşlerinizi paylaşmak isterseniz tek yapmanız gereken FacebookTwitter ve Google Plus sayfalarımızdan yayınlayacağımız linke veya sitemizde bulunan “Canlı Yayına Katılın” butonuna, Google Plus hesabınız açıkken tıklamak! Canlı yayını izlemek için ise yine paylaşacağımız Youtube linkine tıklayın!

Hangout Nasıl Yapılır2 Yatay