“Siyasetin Son Hesaplaşma Meydanı: Dershaneler” kapağı ile Dipnot Tablet’in 139. sayısı çıktı!

Cuma, 15 Kasım 2013 17:36

kapak139yatay

“Siyasetin Son Hesaplaşma Meydanı: Dershaneler” kapağı ile Dipnot Tablet’in 139. sayısı çıktı!

Cüneyt Özdemir bu haftaki baş yazısında “Dershane Meydan Savaşının Perde Arkası”nı yazdı.

Kalebodur’la Mimarlık’ta bu hafta Ece Eliboloğlu, dünyaca ünlü mimar Zaha Hadid’in Bakü’deki Haydar Aliyev Merkezini anlattı.

Wings ile Şangay: Nerede kalınır, nerede yenilir, nerede eğlenilir hepsi Dipnot Tablet’in yeni sayısında, Wings ile elinizin altında.

Dipnot Tablet’te bu hafta konuk yazar Muhsin Kızılkaya’nın “Aşiretten Devletleşmeye Barzaniler” yazısını sakın kaçırmayın.

Şivan Perwer’i Dipnot Tablet yazarı Ali Mendillioğlu anlattı: ”90′lı yılların ortalarına gelinceye kadar Sıvan Perwer dinlemek terörist olmakla özdeşti”

Doğu Egesoy bu hafta fazla mesai yaptı. Dershaneler, Vali’nin Gavat sözü ve Bülent Arınç olayının bilinmeyenleri, hepsi Doğu Egesoy’un köşesinde.

Bireysel ahlak mı, genel ahlak mı? İngiltere’de öğrenciler kendi ahlaklarını nasıl kendileri belirliyorlar? İldem Wilson yazdı.

Faik Bulut “Suriye’de Kaç Kandahar Kaç Aganistan Var?” başlıklı yazısında Suriye’deki gerçek Kandahar, Rakka’yı anlattı.

Dipnot Tablet Sinema Yazarından bu hafta “Sona Doğru” filmini kaleme aldı. Ali Arıkan’ın gösterimdeki filmleri puanladığı yıldız tablosuna bakmadan da sinema bileti almayın.

Hepsi ve daha fazlası Dipnot Tablet’in 139. sayısında.

iPad’inize ücretsiz indirmek için;

App. Store’dan iPad ve iPhone’nunuza indirmek için TIKLAYINIZ

Android tabanlı tabletinize ücretsiz indirmek için;

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.dipnot.dergi&hl=tr