‘Sinemayı Onlar Kurtarıyor’’ kapağı ile Dipnot Tablet’in 176. sayısı çıktı

Cuma, 1 Ağustos 2014 13:45

Dipnot Tablet’in 176. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı ‘Sinemayı Onlar Kurtarıyor’ kapağı ile çıktı. 

Kapak_v (1)

Marvel serisinin yeni filmi Galaksinin Koruyucuları filmi bugün vizyona giriyor. Süper matrak olan bu süper kahramanları ve filme dair bütün detayları İldem Wilson kaleme aldı.

Kalebodur ile Mimarlık bu hafta yine dolu dolu. Grafik tasarımcısı Matteo Muci modern dönemin ikonik konutlarını ve Şili doğumlu Sebastian Errazuriz doğal sebeplerden ölen tavukların içini doldurarak tasarladığı ilginç masa lambaları bu hafta Kalebodur’la Mimarlık’ta… Ayrıca Mimar Ertuğ Uçar’ın dördüncü kitabı olan ‘Ormanda Kaybolmak’a dair detayları kaçırmayın!

Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan efsanevi Marvel karakterlerini Dipnot Tablet için kaleme aldı. Ali Arıkan’ın en iyi Marvel Filmleri listesini kaçırmayın!

Can Remzi Ergin Paris Haute Couture Haftası’nda Dice Kayek’in defilesini Dipnot Tablet için takip etti.

Diğer Yarım dizisinin Poyraz’ı Alican Albayrak ile diziye, hayata ve oyunculuğa dair her şeyi Gizem Merve Kaboğlu Dipnot Tablet için konuştu. Bu söyleyişi kaçırmayın!

Türkiye bir haftadır ‘kadın kahkasını’ konuşuyor. Peki, Türkiye’nin en güzel gülen kadınları kimler? Bu listeye mutlaka göz atın!

Mahmut Güleç’in hazırladığı kitap müzik köşesi yine çok renkli. Bu hafta ne dinlemeliyiz, yeni çıkan kitaplar hangisi diyorsanız Dipnot Tablet’in #kitapmüzik köşesine mutlaka bakmalısınız.

Bayram bitse de tatil sezonu bitmedi. Dr. Burkay Adalığ birçokları için vazgeçilmez bir tutku olan ‘KAŞ’ı Dipnot Tablet için kaleme aldı. Kaş’a gidecek olanlar bu rehberi kaçırmamalı!

Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak bu hafta başarıya ve hedeflere ulaşmanın yollarını Dipnot Tablet 176 için kaleme aldı.

Yazın ne okuyalım diye düşünüyorsanız. Alper Canıgüz’in Dipnot Tablet için hazırladığı Yazın Okunması Gereken 5 Kitap listesine mutlaka göz atın!

Kıymet Kılıç – Orkun Kılıç Norveç’e gitti ve yedi günlük gezilerinin her detayını Dipnot Tablet için yazdı. Norveç’e gitmeyi düşünenler bu yazıyı kaçırmayın!

Kadınlar genelde aşık olmanın zor olduğuna inanıyor. Peki bu ne kadar doğru? Mesele aşık olana kadar mı yoksa aşık olduktan sonra mı? French Oje’nin kaleminden…

Ramazan ve bayram geçti. Peki, tekrar düzenli beslenmeye nasıl geçmeliyiz? Barış Çunguroğlu Dipnot Tablet için yazdı.

Ebru Şallı’nın ideal erkek tanımı geçtiğimiz haftaya en çok damgasını vuran olaylardan biri oldu. Peki bu ideal erkek tanımı ne kadar doğru? Funda Mentaloğlu, Ebru Şallı’nın listesine itiraz ederek kendi listesini Dipnot Tablet için yazdı. Kızlar kaçırmayın!

Son 15 günde yaşanılan uçak kazaları gündemimizden düşmüyor. 2014 yılı uçak kazaları açısından istisnai bir durum oluşturuyor. Peki, havayolu şirketleri ne gibi önlemler alıyor. Göksan Kadayıfçı’nın kaleminden…

Bayram bitse de tatil sezonu bitmesi. Alternatif tatil rotaları arayanlar, Kerimcan Akduman’ın Dipnot Tablet için hazırladığı 5 alternatif tatil rotasına mutlaka göz altın!

Devlet Bahçeli, özel hayatı en az bilinen siyasetçilerden. Bahçeli her evlenmeye niyetlendiğinde neler oluyor sorusunu Türkmen Beyi Devlet Bahçeli kitabınnın yazarı Oğuzhan Cengiz ile konuştuk.

Trafikte bir anlık hata geri dönülemez sonuçlar doğuruyor. Bu konuya dikkat çekmek için birçok marka ‘kamu spotları’ hazırlıyor. Selin Babacan dünya çapında dikkat çeken kamu spotlarını Dipnot Tablet için araştırdı.

Bayram bitti, birçoğumuz İstanbul’a döndü. İstanbul’da olup tatili bitirmek istemeyenlere iyi gelecek 5 plaj Dipnot Tablet’te…

Bu hafta oturmak yok! Bu ayın en çok ses getirecek konser ve sergi programı yeni sayımızdan takip edebilirsiniz.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Hallerin’de Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Tablet 176. sayısını indirmek için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play