Sinemanın büyüsü: Bane’dan sonra Elton John rolü!

Perşembe, 24 Ekim 2013 14:46

[wzslider autoplay="true" transition="'slide'"]

Dünya çapında büyük hayran kitlesi kazanan Kara Şövalye (Dark Knight) serisinin son filminde tanıdık Tom Hardy’yi. İngiliz oyuncu daha önce de bir çok başarılı rolde kendini gösterse de Kara Şövalye Yükseliyor ile ünü çok daha arttı. Daha önce Büyük Dövüş (Warrior) ve Kanunsuzlar (Lawless) filmleri ile güçlü ve kavgacı roller oynayan Hardy bunlara bir de “gerekli kötülük” (Kara Şövalye’de hafızalara kazınan restlerden: I’m necessary evil) eklenince karşımıza piskopat bir kişilik çıktı.

Yıllarca şekillenen ve son olarak Tom Hardy dediğimizde gözümüzün önünde canlanan o korkutucu rolün sahibi şimdi çok ama çok farklı bir karaktere bürünüp karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Canlandıracağı karakter müzik dünyasının efsane isimlerinden Elton John! Ürpertici ve korkutucu görüntüsünden, acımasızlığından sıyrılacak Hardy sadece yaptığı müziklerle değil skandallarıyla da adını sıkça duyuran Elton John’un hayat hikayesini oynayacak. Filmin adı ise Rocketman…

Yapım şirketinin CEO’su Hardy’nin çok çabuk bir şekilde Elton John’u oynayabilecek değişimi gerçekleştirebileceğini ve bu konudaki en başarılı aktörlerden biri olduğunu söylerken biz de merakla 2015 yılında çıkacak filmi bekliyoruz.