‘Seslerarası’ Elektronik Müzik Performansları’nda bu hafta: biblo ve Ah! Kosmos

Çarşamba, 25 Mart 2015 10:57
‘Seslerarası’ Elektronik Müzik Performansları kapsamında biblo ve Ah! Kosmos, bugün 19.00′da SALT Beyoğlu Açık Sinema’da. 

SALT ve Red Bull Music Academy iş birliğiyle düzenlenen Seslerarası elektronik müzik performans serisinin ikinci programı, biblo adıyla tanınan Pınar Üzeltüzenci’nin gündelik hayattan gürültüler, alan kayıtları ve kafası karışık ritimlerle oluşturduğu performansıyla başlayacak. Ardından, gelecek ay yeni albümünü yayımlayacak olan Ah! Kosmos (Başak Günak), gitarda Övünç Dan ile birlikte ÜBER performansını sergileyecek.

biblo Berlin merkezli c.sides etiketli dördüncü albümü “Absence”ın ertesinde, karşısına çıkan seslerden kesip biçip değiştirerek oluşturduğu kolajları, gürültüyle yakın bir dubby ambient havasında, ilgilenenlere yüksek sesle dinletmek üzere sahnede.

Ah! Kosmos (Başak Günak), “Flesh” adlı ilk EP’sini 2013 Nisan’ındaMüzik Hayvanı etiketiyle yayımladı. Canlı performansların dışında çağdaş dans, tiyatro ve mekâna özgü işler için kompozisyonlar yapıyor. Ah! Kosmos’un ilk LP’si, Nisan 2015′te Denovali Records tarafından yayımlanacak.

Giriş ücretsizdir, rezervasyon yapılmamaktadır. ‘Seslerarası’ program detaylarını, saltonline.org ve SALT Online Facebook sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play