“Şehir Sanatı”nı burada öğrenebilirsiniz!

Pazartesi, 18 Şubat 2013 12:17

Dipnot.tv canlı yayınlarındanÖğrenmenin Yaşı Yok programında, hayatına yön vermek isteyenler, farklı dallarda uzmanlaşmak ve kendilerine yeni hayat kurmak isteyenler için Şehir Sanatları eğitimi konuşuldu.

Her Pazartesi günü saat 12.00′de farklı bir sertifika programının konuşulacağı canlı yayında bu hafta, Şehir Sanatları veya diğer adıyla Sokak Sanatları konuşuldu.

Grafitinin duygularınızı en özgür şekilde ifade edebileceğiniz sanatlardan biri olduğunu HOF Team, “Eskiden duvarları boyadığınızda, devlete karşı gelen terörist sayılıyordunuz, şimdi ise devlet malına zarar verdiğiniz düşünülüyor.” dedi.

Yaptıkları sanatı meslek olarak gördüklerini söyleyen HOF Team, grafitiyi patilerde, etkinliklerde, tekstilde veya iç mimarlık gibi birçok alanda kullanabildiklerini, Obama’nın dahi seçimlerinde bunu kullandığını söyledi.

Bunun için yapmanız gereken tek şey, aşağıdaki yönergeleri uygulamak veya Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip ettikten sonra canlı yayının altındaki “katılın” butonuna basmak.

Hangout-Nasıl-Yapılır-yeni