Elvan Dalton: Çalgı Çengi ekibinin bana borcu var

Cuma, 5 Nisan 2013 00:09

Türkiye’nin en eğlenceli interaktif sohbet programı Geyik Muhabbeti’nde bu hafta sazlı sözlü eğlence vardı.

5N1K’nın yapımcılarından Kenan Taş’ın hazırladığı Geyik Muhabetti’ne bu hafta bir fenomene dönüşen Ankaralı sanatçı Elvan Dalton konuk oldu.

İsmini önce “Çalgı Çengi” filminde duyduğumuz, ardından fenomen dizi “İşler Güçler”de (Star TV) Ahmet Kural’ın ve Murat Cemcir’in tiplemeriyle hatırladığımız Ankaralı sanatçı Elvan Dalton Geyik Muhabbeti’nde bilinen sevilen şarkılarını izleyicilerle birlikte söyledi.  Son günlerin en popüler ikilisi olan  Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in Çalgı Çengi filmini yaptıkları zaman şarkıyı istedikleri dile getirdi. Ben de seve seve verdim para konusuna gelince filmden sonra mutlaka hesaplaşacağız ve paranızı emeğinizin karşılığını alacaksın dediler ama 2 sene oldu ne gelen var ne giden  ödeme yapmadılar diyerek  ikiliye bazı sitemlerde bulundu.

Siz de Geyik Muhabbeti canlı yayınına katılmak isterseniz, Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip ettikten sonra, Perşembe günü saat 22.30′da yayınlayacağımız linke veya sitemizde bulunan “Canlı Yayına Katılın” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz.

Hangout Nasıl Yapılır2 Yatay