Sahte WhatsApp mesajı Twitter’ı salladı!

Çarşamba, 11 Eylül 2013 13:23

WhatsappPopüler mobil mesajlaşma uygulaması WhatsApp kullanıcıları arasında virüs gibi yayılan ve uygulamanın 10. yılı dolayısıyla sürprizler yapılacağını vadeden sahte bir mesaj, sosyal medyanın gündemine oturdu.

WhatsApp’ta yayılan mesajda, uygulamanın 10. yılı dolayısıyla söz konusu mesaj 10 kişi ile paylaşılırsa kullanıcının uygulamadan 5 sene ücretsiz yararlanabileceği belirtiliyor. Ancak WhatsApp uygulamasının ilk olarak 2009’da kurulduğu birçok kullanıcının gözünden kaçmış gibi görünüyor.

Bahsi geçen mesaj, Twitter ve ekşi sözlük gibi sosyal medya platformlarında da oldukça ilgi gördü. “Whatsapp 10″ hashtag’i Twitter’da en çok konuşulan konular arasına girdi.

İşte kullanıcılar arasında virüs gibi yayılan o mesaj:

Bizi desteklediğiniz için siz değerli üyelerimize teşekkürü borç biliriz. Bu mesajı Whatsapp kullanıcısı 10 arkadaşınıza ilettiğiniz taktirde 5 sene ücretsiz whatsapp kullanma hakkını kazanacaksınız.

İnandırıcı gelmedimi? Web sayfamız da konuyla ilgili açıklamamıza göz atabilirsiniz: www.whatsapp.com

Mesajınız 10 whatsapp üyemize ulaştıktan sonra kutucuk yeşil olacak ve siz 5 sene ücretsiz üyelik kazanmış olacaksınız tebrikler!!!