Sabri Sarıoğlu, 19 yıllık başarısının sırrını açıkladı

Perşembe, 21 Mart 2013 16:30

sabri_432Doğa Koleji öğrencileri ile buluşup, öğrencilerin sorularını yanıtlayan Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu, başarısının sırrını açıkladı

Galatasaraylı eski yönetici Ergun Gürsoy, Galatasaraylı eski futbolculardan Aydın Cingöz ve futbolcu Sabri Sarıoğlu’nun katıldığı sohbette keyifli anlar geçirildi.

Ergun Gürsoy, okula Fatih Terim’in imzaladığı bir topu hediye ederken, Aydın Cingöz ise imzalı bir forma verdi.

19 YILDA İNANCIMI HİÇ KAYBETMEDİM
Doğduğundan beri Galatasaraylı olduğunu ve hayallerinin takımında bulunmaktan gurur duyduğunu söyleyen Sabri Sarıoğlu şöyle konuştu:

“1994 yılında Galatasaray’a transfer oldum. 19 senedir Galatasaraydayım. Galatasaray’a geldiğim ilk sene çok heyecenlıydım devam ettirebilecekmiyim diye düşünüyordum ama hiç bir zaman inancımı kaybetmedim. Hem Galatasaray’a olan sevgim hem futbola olan tutkum beni bugünlere kadar getirdi.

BANA VERİLEN ŞANSI İYİ KULLANDIM
19 yıldır gururla taşıyorum bu formayı inşallah futbolu bırakana kadar da devam edeceğim. Doğduğumdan beri Galatasaraylıyım hep Galatasaray hayaliyle yaşadım tabi Galatasarayda oynamakta kolay değil milyonlarca sizin yaşınızdaki arkadaşımız, kardeşimiz Galatasarayda oynamak için can atıyorlar ama fırsatını iyi değerlendiren şansını iyi kullananlar Galatasaray gibi büyük bir camiaya seçiliyorlar. Ben de bu şansı iyi kullandım ve hayallerimin takımındayım”