Ronaldo Irina Shayk’ı aldattı! Dünya magazini bunu konuşuyor!

Pazartesi, 29 Nisan 2013 10:47

[wzslider autoplay="true" transition="'slide'"]

Moda dünyasının en seksi güzellerinden Irina Shayk ile birlikte olan ünlü futbolcunun sevgilisini aldattığı ortaya çıktı.

Real Madrid’in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo uzun zamandır model Irina Shayk ile birlikte… Ancak ünlü futbolcunun, dünyanın en seksi modelleri arasında gösterilen 27 yaşındaki sevgilisini aldattığı ortaya çıktı.

İngiliz basınından The Sun’ın sitesinde yer alan habere göre, Ronaldo Shayk’ı Brezilya’da kalça güzeli seçilen ‘Miss BumBum’ lakaplı Andressa Urach ile aldattı.

Brezilyalı model Urach, gazeteye yaptığı açıklamada ‘Borussia Dortmund maçından 48 saat önce Ronaldo ile yattım’ dedi.

Ronaldo ile birlikte olmadan önce ünlü futbolcunun dünyanın en muhteşem erkeklerinden biri olduğunu düşündüğünü söyleyen Urach, ‘Onunla birlikte olduğuma inanamıyorum. Çok heyecanlıydım. Sanki gerçek değildi’ şeklinde konuştu.

Geceyi bedeli 12 bin 500 pound olan Villa Magna Otelinde geçirdiklerini söyleyen Urach, Ronaldo’nun kendisine fotoğraflarından çok etkilendiğini söylediğini belirtti.

Urach’a göre, Otele gri renkli Audi R3′ü ile giriş yapan Ronaldo, otomobiller için yapılmış özel asansörle kiraladığı odaya çıktı ve oda numarasını otelin lobisinde kendisini bekleyen Andressa Urach’a mesaj olarak attı.