Rihanna’ya Twitter’da sitem eden Türk kızı fenomen oldu

Cuma, 13 Eylül 2013 10:51

rihanna_2351624bRihanna Twitter’da olay oldu. Rihanna’nın kendisine yazılan “kaşarlı” tweeti takipçileriyle paylaşması şaşkınlık yarattı.

Dünyaca ünlü Barbadoslu şarkıcı Rihanna, Büşra adındaki bir Türk hayranının Twitter ‘dan kendisine yazdığı sözleri 31 milyon takipçisiyle paylaştı. Ancak, sanatçının gözden kaçırdığı önemli bir ayrıntı vardı. Rihanna’nın, iyi bir şeyler söylediğini sanarak 31 milyon takipçisiyle paylaştığı Türkçe sözlerde ağza alınmayacak küfürler yer alıyordu.

KAŞAR’A KARŞI: NE YAZDIĞIN ÖNEMLİ DEĞİL

Büşra isimli twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan tweetini alıntılayıp; ‘Ne yazdığın önemli değil, ancak eminim yeni ‘Pour it up’ şarkımla alakalıdır. Yakında geliyor.” diyerek Türk kızının yazdıklarını milyonlarla paylaştı. 12 binin üzerinde retweet alan Rihanna’nın bu paylaşımı Türk twitter kullanıcıları arasında ise büyük şaşkınlık yarattı.

rihanna_5778

TÜRK KIZI İNTERNETTE KISA SÜREDE FENOMEN OLDU

Sanal alemde kısa bir süre içerisinde fenomen haline gelen Büşra’nın ise takipçilerinin hızla arttığı görüldü. Hatta, “Rihanna’yı twitter’da spamlamaya çalışan Türk kızı” olarak da anılmaya başlayan Büşra, hemen ardından attığı tweet’lerde kendisinin büyük bir Rihanna hayranı olduğunu ve bu paylaşımı şaka amaçlı yaptığını belirtti. Rihanna gibi bir dünya yıldızının bu tavrı karşısında soğuk kanlılığının korumaya çalışan ve “Rihanna tweetimi alıntı yapınca çok sevindi demişler yalan bunlar inanmayın. Yılmaz Morgül beni takip ettiği gün daha çok sevinmiştim.” diyen Büşra’nın diğer paylaşımları ise oldukça ilgi çekici.

“Ben dünden beri kendimle dalga geçiyorum zaten başkaları dalga geçince üzülmüyorum ki.” diyen kullanıcı twitter hesabından ayrıca; ‘Ben hala uyuyamadım, yatağın içinde gülmekten tepiniyorum.” diyerek yaşananlar karşısındaki hislerini aktardı.