Rihanna’nın üst üste konser iptalleri ‘hamile’ iddialarını doğurdu

Cumartesi, 20 Nisan 2013 11:16
136644486755606

‘Güzel yıldız Rihanna hakkında ortaya atılan iddia magazin gündemine bomba gibi düştü.

Son albümü Unapologetic’in en sevilen şarkısı Diamonds ile büyük ses getiren Barbadoslu şarkıcı Rihanna’nın hamile olduğun adair ortaya atılan iddia magazin kulislerinde büyük yankı uyandırdı.

Yabancı birçok magazin sitelerinin iddiasına göre; 25 yaşındaki dünyaca ünlü Barbadoslu şarkıcının “Diamonds World Tour” isimli konser turu kapsamındaki dört konserini iptal etmesi ve son zamanlarda sık aralıklarla doktor kontrolünden geçmesi olduğu düşülüyor.

Hollywood Life’ın haberine göre Rihanna’nın sözcüsü, şarkıcının grip ve larenjitten dolayı konserlerini iptal ettiği ve şarkıcının hayranlarını hayal kırıklığına uğrattığından dolayı çok üzgün olduğunu açıkladı.

Magazin gündeminde son zamanlarda sosyal medya üzerinden fotoğraf paylaşmasıyla adından sıkça söz ettiren Rihanna, İlk etapta 10 Mart Boston konseri, 12 Mart Baltimore konserlerini iptal ettikten sonra 15 Nisan Houston ve 16 Nisan tarihindeki Dallas konserlerini de iptal etti.

İngiliz basınından The Daily Mail’in sitesinde yer alan habere göre; inişli çıkışlı ilişkileri ile basının her gün gündeminde olan Barbadoslu şarkıcı Rihanna’nın 23 yaşındaki erkek arkadaşı Chris Brown’dan bir bebeği olacağı yönünde çıkan söylentilere şarkıcının yakın arkadaşı, Rihanna’nın hamile olmadığını, sadece çok hasta olduğunu söyleyerek hamilelik söylentilerini yalanladı.