Rihanna’nın Tayland gezisindeki tweetleri suçlu yakalattı!

Salı, 15 Ekim 2013 12:25

Hem ünü hem de sosyal medyayı aktif kullanması nedeniyle Twitter ‘ın en çok takip edilen ünlülerinden biri de Rihanna. Ünlü şarkıcı konser vermek için gittiği her yerde ilginç paylaşımlarda bulunmayı hiç bir zaman ihmal etmiyor. Ancak gelin görün ki ünlü şarkıcının attığı tweetler birilerinin başına da bela oluyor. Daha doğrusu bazı suçluların yakalanmasını sağlıyor.

Daha önce Tayland turnesinde bir maymunla fotoğraf çektiren Rihanna, bunu Instagram’da paylaşmış ve yetkilileri deyim yerindeyse alarma geçirmişti. Çünkü Tayland’da doğal hayatı koruma gerekçesiyle hiç kimse maymun besleyemezdi. Para karşılığı maymunlarıyla Rihanna’ya fotoğraf çektiren iki kişi bu fotoğrafla yakayı ele vermişti.

Rihanna’nın yine Tayland turnesindeki bir paylaşımı yetkilileri ayağa kaldırdı. Akıl almaz bir tweet atan Rihanna, ‘bir fetiş şovunda hayvanların kullanıldığını’ söyledi. Bunun üzerine harekete geçen yetkililer şovun yapıldığı bara gitti. Baskını anlatan polis şefi, “bara gittik ve onları cumartesi gecesine kadar bekledik. Daha sonra suç üstü yaparak onları yakaladık” şeklinde konuştu. Suça karışan 3 kişi tutuklanırken 1900 dolarlık da para cezasına çarptırıldı.