Rihanna: Chris’ten çocuğum olsun istiyorum

Pazartesi, 4 Mart 2013 10:57

136238649410093İngiliz Elle dergisi için poz veren ünlü şarkıcı Rihanna, Chris Brown’dan çocuğu olsun istiyor.

İnişli çıkışlı ilişkileri ile Rihanna ve Chris Brown basının en ilgi gören çiftlerinden olmayı sürdürüyor. Son olarak İngiltere’de yayınlanan Elle UK dergisi için objektif karşısına geçen güzel şarkıcı Rihanna, önümüzdeki 5 yıl içinde kendisini nerede gördüğüne dair soruya verdiği cevapla konuşuluyor.

İngiliz basınından The Sun’ın sitesinde yer alan habere göre 25 yaşındaki Rihanna, bu soruya 5 yıl içinde bir çocuk sahibi olmak istediğini şeklinde cevap verdi.

Güzel şarkıcı, çocuğun babasının ise hayatının gerçek aşkı olduğuna inandığı sevgilisi Chris Brown olacağını ekledi.

Dergi haberi kapağa taşırken, ünlü şarkıcı ilişkisine ve hayatına dair samimi açıklamalarına devam etti.

Son single’ı ‘Stay’de Chris Brown’la aşklarını anlattığını ifade eden Rihanna, sevgilisi ile her şeye yeniden başladıkları için son derece mutlu olduğunu da belirtti.

Instagram’dan fotoğraf paylaşmayı çok sevdiğini ve hayatının her anını yayınlamaktan çekinmediğini vurgulayan şarkıcı, sigara içtiği ya da çıplak göründüğü için tepki toplayan karelerin paylaşımı için ise sadece tek bir kişiden çekindiğini itiraf etti.

Rihanna, ‘Bu konuda beni kimse kötü hissettirmedi ya da hissettiremez. Annem dışında’ dedi.

Kısa bir süre önce annesinin söz konusu fotoğrafların paylaşımı hakkında kendisini aradığını ve uyardığını söyleyen Rihanna, kimseden korkmadığını ancak annesinden ödünün koptuğunu dile getirdi.