Real Madrid Teknik Direktörü Mourinho Kayseri’ye geldi

Pazar, 17 Mart 2013 16:07

130317_mourinhooReal Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, Kayserispor – Galatasaray maçını izlemek için özel uçakla Kayseri’ye geldi.

Galatasaray’ın UEFA şampiyonlar ligi’ndeki rakibi Real Madrid’in teknik direktörü Jose Mourinho, Kayserispor-Galatasaray maçını izlemek için özel uçakla Kayseri’ye geldi.

Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finali’nde Galatasaray ile eşleşen Real Madrid’in Portekizli teknik direktörü Jose Mourinho, rakibini izlemek için Kayseri’ye geldi.

Özel uçakla 13.35′te Kayseri Erkilet Havalimanı’na gelen Mourinho’yu Kayserispor yetkilileri çiçeklerle karşıladı. Mourinho, oğlu ve kulüp yöneticilerinin yer aldığı kafile, Kayserispor tarafından tahsis elden özel minibüsle havaalanından direkt Kadir Has Stadı’na geçti.

Madrid kafilesi karşılaşmayı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki tarafından kendilerine tahsis edilen 113 no’lu locadan izleyecek. Real Madridli konuklara locada, Kayseri mantısı ve yöresel yemekler ikram edildiği öğrenildi.

Mourinho ve beraberindekiler, saat 16.30′da başlayacak Kayserispor-Galatasaray maçını locadan izleyecek ve maçtan sonra aynı özel uçakla İspanya’ya dönecek.