PSY içki problemi olduğunu itiraf etti

Pazartesi, 29 Temmuz 2013 15:06

180213yetenekpsy.hlargeGüney Koreli süper star PSY hayatı, kariyeri ve bir anda gelen şöhretle ilgili itiraflarda bulundu.

İngiltere’de yayımlanan The Sunday Times Dergisi’ne verdiği röportajda “en iyi dostum votka” diyen PSY viski ve tekila içmeyi de çok sevdiğini açıkladı ve “Mutluysam içiyorum. Mutsuzsam içiyorum. Yağmur yağdığında içiyorum, güneşli olduğunda içiyorum. Hava sıcak olunca içiyorum, soğuk olunca içiyorum. İçmediğim tek zaman geceden kalma olduğum anlar” dedi.

“KISA BİR SÜRE HAPİSTE YATTIM”

İçki içmeyi öğrencilik yıllarında alışkanlık haline getirdiğini anlatan Güney Koreli şarkıcı 2001 yılında esrar bulundurmaktan kısa bir süre hapiste yattığını da anlattı. Yaşadığı kötü günlerin kendisini yaratıcılık açısından beslediğini düşünen PSY, “Ben çok pozitif bir insanım. Başıma kötü şeyler geldiğinde, bunun hayatıma büyük mutluluklar getireceği için gerçekleştiğini düşünürüm” dedi.

PSY geçtiğimiz yıl Gangnam Style şarkısını 20′den fazla ülkede bin kez seslendirdiğini, bu yoğun tempodan dolayı karısı ve beş yaşındaki ikiz kızlarını nisan ayından beri görmediğini de itiraf etti.