Proje üretin, 100 bin dolar ödülü kapın!

Salı, 11 Şubat 2014 22:05

Coca-Cola ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı’nın (UNDP) ortaklığı olan Her Damla Değer Katar Projesi Türkiye’de Su Ödülleri yarışması başlattı; Every Drop Matters Water Awards.

Yüksek lisans ve doktora öğrencilerine yönelik başlatılan bu yarışma ile; temiz içme suyu ve hijyene erişimi arttırmak, iyileştirilmiş su yönetimiyle iklim değişikliğine uyum, suya ve hijyene erişimin ekonomisi, su ve hijyenin sosyo-ekonomik etkisi, su kaynakları ve hijyenin kalkınmadaki değeri konularında önerilen yenilikçi proje fikirlerine para ödülleri verilecek.

Proje ve yarışma ile ilgili her şeyi Her Damla Değer Katar Proje Sorumlusu Ceyda Alpay Dipnot.tv Doktora Kafe yayınında anlattı.

Siz de bundan sonraki programlarımıza katılmak ve görüşlerinizi paylaşmak isterseniz tek yapmanız gereken FacebookTwitter ve Google Plus sayfalarımızdan yayınlayacağımız linke veya sitemizde bulunan “Canlı Yayına Katılın” butonuna, Google Plus hesabınız açıkken tıklamak! Canlı yayını izlemek için ise yine paylaşacağımız Youtube linkine tıklayın!

Hangout Nasıl Yapılır2 Yatay