‘Prense altın taktık’ Haluk Bilginer’den Londra sorusuna cevap

Salı, 13 Ağustos 2013 12:17

fft64_mf1592340Haluk Bilginer ile Zerrin Tekindor, bayram tatili için gittikleri Londra’dan dönüşte objektife takıldı. Bilginer, “Nereden geliyorsunuz?” sorusuna verdiği yanıtla havaalanındaki muhabirleri güldürdü.

Haluk Bilginer ve Zerrin Tekindor, bayramı Bilginer’in evinin bulunduğu Londra’da geçirdi. Çift, Türkiye ‘ye dönüşte, Atatürk Havalimanı’nda objektife takıldı. Patlayan flaşlar karşısında gayet sakin duran Bilginer, zaman zaman gülümseyerek poz verdi. Ancak Tekindor, tedirgindi. Sorulardan kaçmak için adımlarını hızlandıran ikili, tüm çabasına rağmen amacına ulaşamadı, habercilerden kaçamadı. Hürriyet ‘in haberine göre usta oyuncu Haluk Bilginer, bir gazetecinin “Nereden geliyorsunuz?” sorusunu “Prens Charles’ın torunu George Alexander Louis’e altın takmaya gittik, oradan geliyoruz. Çeyrek altınımızı takıp geldik. George aynı babası” diye yanıtladı.

Bu yanıta kendisi de gülen Bilginer, yeni sezonda televizyonda olup olmayacağı sorusu üzerine de “Siz bizden daha iyi biliyorsunuz. Bizim bildiğimiz bir proje yok” dedi.