Podyumların en çok konuşulan ismi: Ji Hye Park

Pazartesi, 26 Kasım 2012 10:17

Bu sezon podyumun en çok konuşulan uzak doğulu modeli kim derseniz hiç düşünmeden Ji Hye Park’ın adını duymuş olursunuz. Kendisi geçtiğimiz günlerde Style.com tarafından 2013’de takip edilinmesi gereken 10 yeni model arasında gösterildi. İlk olarak 2011 senesinde Seoul moda haftasında podyuma çıkan Park o sezon en çok book edilen model oldu. Bu da onu otomatik olarak uluslararası arenaya taşıdı.

[wzslider autoplay="true" transition="'slide'"]

Milano ve Paris 2013 İlkbahar- Yaz defilelerinde Alexander Wang podyumuna çıkarak tüm dikkatleri üzerine çeken Park akabinde Marc by Marc Jacobs, Ralph Lauren, Anna Sui, Narciso Rodriguez ve DKNY catwalk’unda yerini aldı. Bir kaç ay sonrasında ise Paris’de Damir Doma, Dries Van Noten, Gareth Pugh, Carven, Isabel Marant ve Barbara Bui’için catwalk’daydı. Kendinden emin yürüyüşü ve çok uzaklarda kaybolmuş gibi bakışları ile yepyeni bir soluk getirdi Park.

1.79 boyundaki Park 82-61-86 ölçülerine sahip Park Kore’de doğdu. Modelliğe dünyayı görmek için başladı. En sevdiği tasarımcı Alexander Wang. Bütün gününü üzerinde bir jean ve bir ceketle geçirmeyi seviyor bu nedenle de şık ve cool olmaktan yana. Kendine örnek aldığı model ise aynı onun gibi androjen bir görünüme sahip olan Agyness Dean.

Modelliği bitirme yaşı gelince tutkunu olduğu moda sektöründe çalışmaya devam etmek istiyor. Ne de olsa Park boş zamanlarında bile alışveriş yapmaktan hoşlanan genç bir model. İleride de buyer olmak istiyor.

Tags