Pink Floyd’un solisti en büyük pişmanlığını Konya’da yaşadı! İşte Waters’ın genelev macerası

Pazar, 26 Mayıs 2013 11:25

IMG_0303Pink Floyd’un solisti Roger Waters, yazar Elif Şafak’a verdiği röportajda Konya’da geneleve götürüldüğünü söyledi.

Dünyaca ünlü Pink Floyd grubunun solisti Roger Waters, yazar Elif Şafak’a verdiği ve Habertürk gazetesinde yayımlanan röportajda inanılması zor bir Türkiye itirafında bulundu. Roger Waters Türkiye’ye geldiği dönemde Konya’da bir geneleve götürüldüğünü söyledi. Waters genelev macerasını, “Beni daracık sokaklardan geçirerek upuzun parmaklıkları olan bir yere getirdiler. Önce ne olduğunu anlamadım. Sonra fark ettim ki burası bir genelevdi. Kapıdan şişman bir hayat kadını çıktı ve beni kolumdan tutup içeri sürüklemeye başladı. Ortalıkta bir sürü yarı çıplak kadın vardı. Kadına direndim, ne de olsa İngilizim. Herkes bana gülüyordu, çok utandım” sözleriyle anlattı.

EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM
Waters, “Sonra anladım ki tek istedikleri beni aralarına alıp bir hatıra fotoğrafı çektirmekti. Hayatımdaki en büyük pişmanlığı o an yaşadım. O kadınların niyetini yanlış anlamıştım. Hâlâ hatırladıkça yüzüm kızarır. Oradan ayrılınca otobüs terminaline götürdüler beni. Tanıştığım herkes çok misafirperver ve yardımcıydı. İstanbul otobüsüne bir kuruş vermeden bindim” diye konuştu.