Pamir’den acı haber

Cumartesi, 5 Nisan 2014 15:32

24 saati aşkın bir süredir kayıp olan 3,5 yaşındaki Pamir Dikdik için Jandarma, itfaiye ve AKUT ekipleri seferber oldu, Pamir’in önce evin sonra bahçenin kapısından çıkıp kaybolduğu ihtimali üzerine aramalar başlatıldı.

Küçük çocuğun kaybolduğu haberi kısa sürede sosyal medyada duyuldu, İstanbul ayağa kalktı. Gece boyu devam eden çalışmalar sabah kahvaltısı için verilen molanın ardından yeniden başladı. Saat 14:40′ta kötü haber geldi. Küçük Pamir yan villanın havuzunda ölü olarak bulundu.

Dün sabahtan beri aranan Pamir’den kötü haber saat 14.40 sıralarında geldi. Yan villanın havuzunu kontrol eden dalgıçlar küçük çocuğun cesediyle karşılaştı. Kötü haber Pamir’in ailesi kadar çalışmalara katılanları da yasa boğdu.  Küçük çocuğun cesedi havuzdan çıkarılarak bekleyen ambulansa konuldu.

Pamir (4)

Vali Hüseyin Avni Mutlu, Twitter’dan acı haberi ”Sevgili Pamir’i maalesef bir evin havuzunda ölü olarak bulduk.Acılı ailesine başsağlığı diliyorum.Allah hiçbir aileye evlat acısı yaşatmasın” diye yazarak duyurdu. Vali Hüseyin Avni Mutlu ”Rahmetli Pamir’in bulunduğu havuzun içi, dibi dün farklı araçlarla aranmış,bugünkü 2. kontrolde dalgıçlar yavrumuzu havuz dibinde bulmuştur.” dedi

Avni Mutlu

Kötü haberi alan baba Serdar Dikdik fenalık geçirdi. Ayakta durmakta zorluk çeken baba, kollarına girenlerin eşliğinde yürüdü. Serdar Dikdik ,”Ben aşkıma ne diyeyim şimdi” diyerek gözyaşı döktü. Konuşmakta güçlük geçen acılı baba “Benim tek çocuğum… Taş bebek” dedi.

Ayakta durmakta zorluk çeken Serdar Dikdik, kollarına girenlerin eşliğinde yürüdü. Serdar Dikdik ,”Ben aşkıma ne diyeyim şimdi. Benim tek çocuğum… Taş bebek…” diyerek gözyaşı döktü.