Özkök’ten Yemenli kadın tarifi: Bütün gücü gözlere vermişler, çok güzeldiler

Cumartesi, 4 Mayıs 2013 13:04

erErtuğrul Özkök, Habertürk’te Haftasonu Raporu programında yeni kitabı Kırk7 üzerine konuştu.

“KADINLARI ÇOK İYİ TANIYORUM”
Kendisinin 60 yaşına vardığını kızının da 40 yaşında olduğunu belirten Özkök kadınları çok iyi tanıdığını söyledi. Kadınların 40 yaşından sonra 10-15 yıllık bir süreçte çok güzel bir hayat yaşadıklarını belirten Özkök, 40 yaşından sonra kadınların kendi yumurtasından hamile kalma olasılığının yüzde 10’lara kadar düştüğünü, ifade etti.

“50 YAŞINDAKİ BİR ERKEK 40 YAŞINDAKİ KADINI ARAR”
Ertuğrul Özkök, kadın erkek ilişkilerini konu aldığı konuşmasında şöyle devam etti; “Bence 50’li yaşlardaki bir erkeğin arayıp bulmaya çalıştığı tek kadın, 40’lı yaşlarda olan bir kadındır. Ben iki hafta önce Yemen’deydim, kadınlar tamamen kapalı, sadece gözleri açıktı. Bütün gücü gözlere vermişlerdi. Bütün samimiyetimle söylüyorum, çok güzel kadınlardı, ince hatlara sahiplerdi. Ben muhafazakar değilim, kadının teşhirciliğini savunuyorum. Gerçekten çok çekici kadınlardı.

“BEN EŞCİNSEL DEĞİLİM”
Serdar Turgut’un ben ve Özkök eşcinseliz, sözlerinin hatırlatılması üzerine Özkök; “Ben eşcinsel olsaydım saklamazdım, açık açık söylerdim, hem böyle bir kitap yazan birisi eşcinsel olabilir mi?” dedi.