Oyuncu ve seyirci birbirini nasıl etkiler?

Pazartesi, 25 Şubat 2013 22:04

Dipnot.tv canlı yayınlarına bir yenisi daha eklendi. Her Pazartesi günü saat 21.00′de tiyatronun konuşulacağı “Oyunperest” canlı yayınına siz de katılabilir, konuklara merak ettiklerinizi sorabilir ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Oyunperest programında bugün Doğaçlama AŞ’nin kurucusu ve oyuncusu Armağan Arslantürk ve Ekşi Radyo’da Sokak Radyosu’nun yapımcı ve sunucusu Hezar Yokuş konuk oldu.

Seyircileri her zaman kahkaha atarken göremeyebileceğimizi ancak ilgiyle izlemelerinin çok önemli olduğunu söyleyen Armağan Aslantürk, alkışın tiyatroda ritüel olsa da oyuncuyu çok iyi motive ettiğini söyledi.

Tiyatro oyunları için olumusz eleştiri yazmak istemediğini söyleyen Hezar Yokuş, bazı oyunlar için bu yüzden oyunu yazı yazmamaktan yöne kullandığını aktardı.

Yokuş ayrıca, tiyatro oyuncularının dizilere eskisi kadar soğuk bakmadıklarını ve aslında tiyatro oyuncusu olan insanların dizilerde oynayabildiğini de sözlerine ekledi.

Dipnot.tv Oyunperest canlı yayınına her Pazartesi saat 21.00′de siz de katılabilir, tiyatro hakkında görüşlerinizi paylaşabilir ve konuklarımıza merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip etmek ve canlı yayın sırasında yayınlayacağımız linke Google Plus hesabınız açıkken tıklamak!

Hangout-Nasıl-Yapılır-yeni