“Onunla çalışmak büyük bir onur ve zevkti” Futbolcular Terim’e böyle veda etti!

Perşembe, 26 Eylül 2013 14:00

Galatasaray’da aFatih Terim’le yolların ayrılmasının ardından bazı futbolcular sosyal medya hesapları üzerinden Fatih Terim’e böyle veda ettiler.

DIDIER DROGBA

qwdqwd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dünyaca ünlü Fil Dişili yıldız Drogba’da Instagram hesabı üzerinden Fatih Terim ile fotoğraflarından bir kolaj paylaştı.

WESLEJ SNEIJDER

10-03-wesley sneijder-fatih terim

 

 

 

 

 

Fatih Terimle çalışmak büyük bir onur ve zevkti,ona her şey için teşekkür ediyorum ve kulüp ve taraftarlar için kalbimi vermeye devam edeceğim..

SELÇUK İNAN
selcuk

 

 

 

 

 

UEFA Şampiyonlar Ligi’ndeki bir karşılaşmadan önce Fatih Terim ile katıldıkları basın toplantısından bir kare paylaşan Selçuk İnan, “Her zaman yanımızda olduğunuz, bize yaptıklarınız ve yaşattıklarınız için teşekkür ederiz hocam” diye yazdı.

YEKTA KURTULUŞ

BVAvmBXCMAAmj_9

 

 

 

 

 

 

 

Yekta Kurtuluş da ünlü teknik adama sosyal medya üzerinden veda eden isimlerden birisi oldu.

BURAK YILMAZ
MURAT AKBAS

 

 

 

 

 

“Acısıyla tatlısıyla geçen her gün için, bize olan inancınız, güveniniz için sonsuz teşekkürler. Yolunuz açık olsun hocam” şeklinde mesaj gönderen golcü futbolcu Burak Yılmaz, attığı bir gol sonrası Fatih Terim’le yaşadıkları gol sevincinin fotoğrafını paylaştı.

BRUMA
74539_bruma_1

 

 

 

 

 

Terim’in ayrılmasıyla ilgili olarak İngilizce “çok üzücü” yazan Portekizli genç futbolcu Bruma da Fatih Terim ile tanıştığı anın fotoğrafını ve bir karşılaşmada deneyimli teknik adamla yan yana olduğu bir fotoğrafı paylaştı ve “Teşekkürler baba” yazdı. Bruma, mesajını “İmparator!” diye bitirdi.

SEMİH KAYA
fatih_terim_semih_kaya_

 

 

 

 

 

Deneyimli teknik adamla bir fotoğrafını paylaşan Semih Kaya da “Bugünlere gelmemde çok büyük emeği olan, kimse ismimi bilmezken bana güvenip, hayalleriyle büyüdüğüm parçalı formayı teslim eden, kendisine ömür boyu minnettar kalacağım, her şeyden evvel büyük insan Sayın Hocamız Fatih Terim’e yaşattığı ve öğrettikleri için çok teşekkür ederim” yazarak, Terim’e veda etti.

EMRE ÇOLAK
emre

 

 

 

 

 

 

 

Emre Çolak ise Fatih Terim’le antrenmanda yan yana çekilmiş bir fotoğraf paylaşarak, “Bize yaptıklarınız ve yaşattıklarınız için çok teşekkür ederiz hocam” ifadesini kullandı.

MELO
melo

 

 

 

 

 

 

Terim ile ilgili Galatasaraylı futbolcular cephesinden medyaya yansıyan ilk mesaj Melo’nun olmuştu. Galatasaray’ın Brezilyalı futbolcusu Felipe Melo, görevine son verilen teknik direktör Fatih Terim için sosyal paylaşım sitesi Instagram’daki hesabından teşekkür mesajı yayımlamıştı.

Türkçe olarak yazdığı mesajında, “Bu satırları sevgili hocam Sn. Fatih Terim e beraber geçirdiğmiz 2 inanılmaz seneden dolayı teşekkür etmek için yazıyorum.kendisi Galatasarayın kapılarını bana açtı ve hep benim yanımda oldu.Hasan şaş ve Ümit davalayla beraber bizim takım olarak büyümemizi sağladı ve engin futbol bilgisinden çok şeyler öğrendik. Anılar,kazanılan şampiyonluklar,süper kupalar,şampiyonlar ligindeki geçen seneki başarımız aklımdan hiç çıkmayacak. Şunu belirtmek isterimki şanlı formamıza 4. Yıldızı takmak için Sn Fatih Terim içinde mücadele edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.Size herzaman minnettarım hocam.FELIPE MELOOO” dedi.