“Onun seçimi kesinlikle kahramancaydı” Brad Pitt’ten Jolie’ye destek!

Çarşamba, 15 Mayıs 2013 12:03

136860232965759Brad Pitt, hayat arkadaşı Angelina Jolie’nin ‘mastektomi’ olması hakkında açıklama yaptı.

Oscar ödüllü ünlü oyuncu Angelina Jolie, New York Times’a yazdığı makalede kısa bir süre önce göğüs kanseri riski nedeniyle mastektomi olduğunu açıklaması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Doktorların yüzde 87 oranında göğüs kanseri, yüzde 50 oranında ise yumurtalık kanseri riski taşıdığını söylemesi üzerine ameliyat olmaya karar verdiğini belirten Jolie, teşhisin 2 Şubat’ta konulduğunu, iki hafta içinde ameliyat masasına yattığını söylemişti.

Ameliyatın 8 saat sürdüğünü söyleyen ve en önemli sebebinin çocukları olduğunu belirten 37 yaşındaki güzel oyuncu Jolie, operasyondan sonra göğüslerime implant yerleştirildiği açıklamıştı.

Yaşananların ardından mastektomi olan hayat arkadaşı Angelina Jolie’nin durumu için, İngiliz “Evening Standard” gazetesine konuşan Brad Pitt, “Onun durumundaki diğer birçok kadınınki gibi Angie’nin seçimini de kesinlikle kahramanca bulduğunu” belirtti.

Tedavi için tüm sağlık ekibine teşekkür eden Hollywood’un yakışıklı ve başarılı aktörü Brad Pitt, “Dünyada en çok istediğim şey onun benimle ve çocuklarıyla sağlıklı ve uzun yaşaması. Tüm ailemiz için mutlu bir gün” dedi.

HER ŞEY ÇOCUKLARI İÇİN
Angelina Jolie, New York Times’a yazdığı makalede, teşhisin 2 Şubat’ta konulduğunu, iki hafta içinde ameliyat masasına yattığını belirtmişti. 37 yaşındaki oyuncu, “Tıbbi Tercihim” adlı makalesinde, annesinin yaklaşık 10 yıl kanserle mücadele ettikten sonra 56 yaşında öldüğünü hatırlattı. Jolie, çocuklarını annesiz bırakmak istemediğini ifade etmişti.