“Önemli olan bir Koç’un “Son” aşkı olabilmek” Günlük burç yorumunuz Dipnot.tv’de!

Çarşamba, 18 Eylül 2013 14:45
oglak_burcu

 

Dipnot.tv Astroloji Yazarı Derya Demir 18 Eylül Çarşamba gününe ait burçlarınızı sizin için değerlendirdi.

KOÇ; İş hayatında beklemediğin bir şekilde takdir görebilirsin, bunun seni şımartmasına müsaade etme. Son günlerde üst üste gelen sorunlar böyle devam etmeyecek, biraz daha sakin. Ve en önemlisi doğru aşka koşar adımlarla ilerliyorsun.

BOĞA; Şimdiye kadar gizli saklı kalan konularla ilgili gelişmeler olacak. Bu durum geçmişe dair izlerin temizlenmesi açısından işe yarayacak. Kariyer fırsatlarını değerlendirmeyi bilmeli ve asla hedeflerinden vazgeçmemelisin.

İKİZLER; Bir süredir çözülmesini beklediğin konular ile ilgili sürpriz haberler alabilir ve harekete geçebilirsin. İkili ilişkilerinde biraz daha sakin ve biraz daha pozitif olmayı öğrenmen gerekiyor.

YENGEÇ; Geçmişinden gelen para konuları, bugün daha bir önem kazanacak. Harekete geçmek için biraz daha sabırlı olman yararına olacak gibi gözüküyor. Ani çıkışlardan uzak durmalı, biraz alttan almayı öğrenmelisin.

ASLAN; Evrenden ve yakın arkadaşlarından destek göreceğin bir gündesin, bunun tadını çıkar. Ev ve aile ile ilgili konular önem kazanırken, yeni bir yatırım için harekete geçebilirsin. Aşk hayatında ki iniş çıkışlara dikkat.

BAŞAK; Yeni fırsatlar yakalayacağın ve kendini daha çok geliştirmek zorunda kalacağın işler yapacaksın. Şimdilerde sadece çevrende olup biteni izle ve hiçbir şeye karışma. Her şey olması gerektiği gibi ilerliyor ve aşk için kendine zaman tanı.

TERAZİ; Partnerinle aranda problemler ve gereksiz çatışmalar çıkması olası. Biraz dinlenmeli ve acele karar vermekten kaçınmalısın, Hayatının radikal kararlarını vereceğin bu zamanda dost düşman kendini belli edecek.

AKREP; İş yoğunluğunun hat safhaya ulaştığı bir döneme merhaba diyorsun. Finansal günler bu günlerde oldukça önem kazanacak. Geçmişten gelen eski aşklar ile ilgili haberler kafanı karıştırabilir aman dikkat.

YAY; Yeni başlangıçlar için kendine zaman tanımalısın, özellikle de Eylül sonundan önce harekete geçme derim. Yakın dostların ile iş fırsatları yakalayabilir ve hayatında yeni bir dönem başlatabilirsin. Aşk hayatında heyecanlı bir çıkış yaşarken kontrolü elden bırakma.

OĞLAK; Bugünlerde kafanı karıştıran konuları bir kenara bırakmalı ve yenliklere odaklanmalısın. Zira evren seni destekliyor ve şans senden yana, yinede sen tedbiri elden bırakma. Arkadaşlıktan aşka terfi söz konusu sakın şaşırma.

KOVA; Her şeye hazırlıklı olmalı ve yaptığın her işte iki kat daha dikkatli olmalısın yoksa ağrımayan başını ağrıtırsın. Özel hayatına renk gelirken, geçmişe takılıp kalmasan süper olacak. Yeni bir dönem başladı ve bunun tadını çıkar.

BALIK; Ruh halinde ki karmaşa hayatında gereksiz ertelenmelere sebep oluyor. Parasal konularda iyi projeler yapmanın verdiği haz ile dur durak bilmeden yoluna devam edeceksin. Aile büyüklerinden biri ile yapacağın konuşma hem moralini yükseltecek hem de yalnız olmadığını hissettirecek.

Derya Demir
derya@dipnot.tv