Nebahat Çehre’den Meryem Uzerli yorumu: Set yorgunluğu olamaz

Çarşamba, 29 Mayıs 2013 17:23

Nebahat-Çehre-15Çehre, Meryem Uzerli’nin için, “Bu set yorgunluğu olamaz. Çünkü orası her setten daha rahat” dedi.

Tükenmişlik Sendromu nedeniyle Almanya’ya giden Muhteşem Yüzyıl’ın Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli için bir yorum da dizideki eski rol arkadaşı ünlü oyuncu Nebahat Çehre’den geldi. Saba Tümer’le Bugün programına konuk olan Çehre, Meryem Uzerli hakkında konuştu.

“BU SET YORGUNLUĞUYLA İLGİLİ DEĞİLDİR”

Muhteşem Yüzyıl’ın Valide Sultan’ı Nebahat Çehre, tükenmişlik sendromu nedeniyle Almanya’ya giden Meryem Uzerli için, “Herhalde Meryem çok büyük bir rahatsızlık yaşıyor. Ama bunun set yorgunluğu olması mümkün değil. Ben 8 sene hasta olarak çalıştım. Hele ki bu set o kadar yardımcı ki. Arabayla şoför sizi alıyorlar, içtiğiniz suya kadar odanıza konuyor, yemek ne tercih ediyorsunuz diye soruluyor, saat 19.00-20.00′de çalışma bitiyor. Çok rahat bir set. Geceleri belirsiz saatlerde setten çıkma yok açıklamalarında bulundu.” dedi. Çehre, Uzerli’nin bu role çok yakıştığını ve böyle bir karakteri bir daha yakalayamayacağının da altını çizdi.

Meryem bir daha böyle bir karakter yakalayamaz diyen Çehre, En rahat set ve bir kadının öne çıkacağı en güzel karakter. Böyle bir karakter bir daha çıkmaz. Meryem bir daha böyle bir şey yakalayamaz şeklinde konuştu.

Tags