“Nasıl Melek Olunur?” kapağıyla Dipnot tabletin 150. sayısı çıktı!

Cuma, 31 Ocak 2014 17:41

Dipnot tablet bu hafta siyasetten sanata, magazinden teknolojiye kadar yine dopdolu bir içerikle yayında.

Ankara kulisi yazarı Doğu Egesoy 17 Aralık operasyonundan sonra gerçekleştirilen polis atamaları ile ilgili gözden kaçan çok önemli bir detayı kaleme aldı. Pek çok birimde yapılan atamalar nedeniyle “gizli tanıklar” ve “muhbirler” açıkta kaldı!

Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor sayfasında bu hafta Kadıköy’deki yeni moda sahnesi var! Sıradışı mimarisine hayran kalacağınız bu mekanı tablet derginizde keşfedin.

Göksan Kadayıfçı sosyal ağların kimin için çalıştığını sordu. Konu istihbarat toplanması ile ilgili değil, tamamen duygusal!

Dergimizin kapağını bu hafta Victoria’s Secret melekleri süslüyor! Spor eğitmeni Barış Çunguroğlu meleklerin herkesi kıskançlık krizine vücuda ulaşmak için neler yaptığını yazdı. Mankenlerin güzellik sırları tablet derginizde.

İş hayatındaki kadınların son dönem esin kaynağı Sheryl Sandberg’le tanışın. Nazlıcan Yöney, Facebook’ta Mark Zuckerberg’ün sağ kolu olarak tanınan ve başarılarla dolu hikayesini ve tecrübelerini yazdığı bir kitapla anlatan Sandberg’ü sizler için kaleme aldı.

Televizyon eleştirmeni Gizem Merve Kaboğlu bu kez dizi ya da filmleri değil yarışma programlarına odaklandı. Kaboğlu, O Ses Türkiye’nin galibi Hasan Doğru’yu dünyadaki benzerleri ile kıyasladı.

Hollywood’un iki ağır topu Arnol Schwarzenegger ile Sylvester Stallone yine aynı filmde bir araya geldi. Tablet dergi sinema yazarı Ali Arıkan Kaçış Planı filmine tam not vermese de ikilinin unutulmaz beraberliklerini yazdı.

Derya Demir adı pek duyulmayan ancak ünlüler arasında çok da meşhur olan kaş tasarımcısı Esmeray Yıldırım ile röportaj yaptı. Demet Evgar, Özge Borak, Esra Erol, Berrak Tüzünataç gibi pek çok ünlü isme danışmanlık yapan Yıldırım ilginç uzmanlık alanını Dipnot tablete anlattı.

Hepsi ve daha fazlası Dipnot tablet dergide. Hemen ücretsiz indirin!

iPad’inize ücretsiz indirmek için;

App. Store’dan iPad ve iPhone’nunuza indirmek için TIKLAYINIZ

Android tabanlı tabletinize ücretsiz indirmek için;

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.dipnot.dergi&hl=tr