Çağan Irmak’ın merakla beklenen filmi “Nadide Hayat” bugün vizyonda!

Cuma, 18 Aralık 2015 19:28

Samimi, sıcak ve yüreğe dokunan hikayeleri ile Türkiye’nin en önemli yönetmenleri arasında sayılan Çağan Irmak, bu kez “Nadide Hayat” ile izleyici karşısına çıkıyor. Demet Akbağ, Yetkin Dikinciler gibi usta oyunculardan oluşan kadrosuyla da dikkat çeken ve 2015’in en merakla beklenen filmlerinden“Nadide Hayat” bugün vizyonda seyircilerini bekliyor!

Demet Akbağ’ın tüm hayatını insanları memnun etmeye harcamış Nadide karakterine hayat verdiği filmde Nadide,evlilik hayatını üniversite eğitimi ve iş yaşamına tercih ederek 50 yaşına gelmiştir.

Eşini kaybettiğinde ise kendisini, haftada bir gün ziyarete gelen kızı ve torunu ile iş hayatına yeni başlamış ve neredeyse eve gelmeyen oğlunu beklemekle bulur. Dikiş kursundan koroya, gezilerden kabul günlerine kadar hiçbirinde aradığını bulamaz! Ta ki, bir gün gazetede “öğrenci affı” haberini görene kadar!

Nadide bu haberin ardından kendisini önce gençlerle birlikteokul sıralarında, ardından da mavi sulara atacağı bir macerada bulur! Nadide, eski hayatın ardında bırakarak bir grup genç ve gizemli bir kaptan (Yetkin Dikinciler) ile “yeni bir başlangıca” yelken açar…

Nadide Hayat, iş stresinden uzaklaşıp güzel vakit geçirmek isteyen sinemaseverlerin kaçırmaması gereken, haftanın en iyi yerli yapımı.

 

Tags