‘Müzik Yoksa, Skandal Yesinler!’ kapağı ile Dipnot Tablet’in 191. sayısı çıktı

Cuma, 14 Kasım 2014 15:33

Dipnot Tablet’in 191. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı ‘Müzik Yoksa, Skandal Yesinler!’ kapağı ile çıktı.

Kapak_v

Müzik piyasası artık para kazandırmıyor. Dünyaca ünlü yıldızlar müzikle para kazanamadıkları için skandalları ile gündemden düşmüyor. Miley Cyrus, Taylor Swift, Nicky Minaj, Rihanna gibi yıldızların skandallarını ve müzik piyasasının durumunu İldem Wilson Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Sinemaya gitmeden önce birçoğumuz IMDB’de kaç puan aldığına dikkat ediyoruz. Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan sinema seyircisinin IMDB ile imtihanını Dipnot Tablet için yazdı.

Kalebodur’la Mimarlık yine dolu dolu. Kalebodur ile Mimarlar Konuşuyor’da bu ay Santralistanbul Çağdaş Sanat Müzesi, The Seed Konser Salonu, Ataköy Konutları gibi işlere imza atan NSMH’nin kurucusu Mimar Nevzat Sayın var. Ayrıca Serbest Mimarlar Dernekleri Çalıştayı’nın detayları ve Haftanın Mimarı köşesinde ise Hilmi Güner’in işleri 191. sayıda…

Filistin Halk Kurtuluş Cephesi Diaspora Sorumlusu Khlad Barakat son olaylar üzerine Türkiye’ye geldi ve bir dizi görüşme gerçekleştirdi. Ali Mendillioğlu Khlad Barakat ile İsrail, Filistin ve son yaşananları Dipnot Tablet için konuştu.

SALT’ta bu hafta: Karanlık Gökkuşağı, Ressamlar Kongresi, İngiltere’den Sevgilerle, Karanlıkta Gökkuşağı Üzerine Söyleşi ve Uzun Perşembe… Hepsi 191. sayıda.

Sporla orgazm arasında bir ilişki var mı? Barış Çunguroğlu spor sonrası orgazmı Dipnot için kaleme aldı.

Mahmut Güleç’in #kitapmüzik köşesi yine çok renkli. Dipnot Tablet’in kitap müzik köşesine bakmadan haftaya başlamayın…

Cenk Özyılmaz zayıflamak ve yağ yakmak için en önemli 10 adımı Dipnot Tablet için listeledi. Kızlar bu listeyi kaçırmayın!

Contemporary Istanbul dün başladı ve 16 Kasım’a kadar devam edecek. Contemporary’ye gidecek olanlar için önemli notlar Dipnot Tablet’te…

Kadınları kendinize nasıl aşık edersiniz? Funda Mentaloğlu kadınları kendinize aşık etmenin 9 altın kuralını Dipnot Tablet için yazdı. Beyler bu liste kaçmaz!

Gizem Merve Kaboğlu, Kiraz Mevsimi’nin Olcay’ı Nezih Cihan Aksoy ile diziler, sinema ve tv üzerine Dipnot Tablet için konuştu.

Giyilebilir teknolojiler artık hayatımızda. Peki, şirketler bundan nasıl kar ediyor? Göksan Kadayıfçı Dipnot Tablet için yazdı.

Noel’in yaklaşması ile birlikte reklamlar da bir bir yayınlanmaya başladı. Selin Babacan, John Lewis’in Noel için hazırladığı reklamları Dipnot Tablet için yazdı.

Yağmur Bilmez, kışın favorisi sıcak tuta bohem montları Dipnot Tablet için hazırladı.

Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta Amerika’nın ilk kurulduğu şehir Boston’a götürüyoruz.

Bu hafta oturmak yok! Bu ayın en çok ses getirecek konser ve sergi programı yeni sayımızdan takip edebilirsiniz.

LookCloser köşemizde bu hafta buzlar kraliçesi Sasha Luss var.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Tablet 191. sayısını indirmek için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play