‘Müzik Yoksa, Skandal Yesinler!’ kapağı ile Dipnot Cep’in 191. sayısı çıktı

Pazartesi, 17 Kasım 2014 10:09

Dipnot Cep’in 191. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Cep’in yeni sayısı ‘Müzik Yoksa, Skandal Yesinler!’ kapağı ile çıktı.

Kapak_cep 

Müzik piyasası artık para kazandırmıyor. Dünyaca ünlü yıldızlar müzikle para kazanamadıkları için skandalları ile gündemden düşmüyor. Miley Cyrus, Taylor Swift, Nicky Minaj, Rihanna gibi yıldızların skandallarını ve müzik piyasasının durumunu İldem Wilson Dipnot Cep için kaleme aldı.

Sinemaya gitmeden önce birçoğumuz IMDB’de kaç puan aldığına dikkat ediyoruz. Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan sinema seyircisinin IMDB ile imtihanını Dipnot Cep için yazdı.

Noel’in yaklaşması ile birlikte reklamlar da bir bir yayınlanmaya başladı. Selin Babacan, John Lewis’in Noel için hazırladığı reklamları Dipnot Cep için yazdı.

Kadınları kendinize nasıl aşık edersiniz? Funda Mentaloğlu kadınları kendinize aşık etmenin 9 altın kuralını Dipnot Cep için yazdı. Beyler bu liste kaçmaz!

Giyilebilir teknolojiler artık hayatımızda. Peki, şirketler bundan nasıl kar ediyor? Göksan Kadayıfçı Dipnot Cep için yazdı.

Gizem Merve Kaboğlu, Kiraz Mevsimi’nin Olcay’ı Nezih Cihan Aksoy ile diziler, sinema ve tv üzerine Dipnot Cep için konuştu.

Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta Amerika’nın ilk kurulduğu şehir Boston’a götürüyoruz.

LookCloser köşemizde bu hafta buzlar kraliçesi Sasha Luss var.

İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Cep’in 191. sayısını indirmek için:

iPHONE’UNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
available-on-the-app-store
ANDROİD TABANLI TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play