“Moda Sömürür” kapağıyla Dipnot Tablet’in 141. sayısı çıktı!

Cuma, 29 Kasım 2013 15:04

Nazlıcan Yöney bu haftaki ”3 Tarafı Denizler Kaplı Canım ülkem” başlıklı yazısında son günlerin gündem maddesi olan eğitim konusunu ve eğitim sisteminin temel sorunlarını yazdı.

Bu hafta Wings ile Stokholm’dasınız. Kentin en gözde mekanları, nerede kalınır? nerede yenilir? nerede gezilir? Stokholm’a gidecekseniz bu hafta Wings ile Stokholm’u kaçırmayın… Gitmiyorsanız da inanın Wings ile gitmiş kadar olacaksınız.

Mahkemeler artık 15 yaşından küçükler ile evlenen sanıkların “yaşını bilmiyordum” savunmasını dikkate almayacak. Doğu Egesoy bu hafta “Tarihi çocuk gelin kararı”nı yazdı. Ayrıca Doğu Egesoy’un “Kapalı Kapılar Ardında Ankara” köşesinde başka hiç biryerde olayan Ankara haberleri de var.

Bu hafta Dipnot Tablet’in kapağında Tilda Swinton’un son performans işi var. Dipnot Tablet yazarı Can Remzi Ergen, Paris’de o performansı izledi. “Ya Sadece Bir Tane Elbiseniz Olsaydı” Dipnot Tablet’in 141. sayısında.

Dipnot Tablet sinema yazarı Ali Arıkan bu hafta “Ruhlar Bölgesi Bölüm 2″yi yazdı. Ali Arıkan’ın vizyondaki filmleri değerlendirdiği yıldız tablosu ise sizin iyiliğiniz için!

En son ülkesini krizden kurtaran Letonya başbakanının, bir alışveriş merkesinin çökmesinin ardından istfia edişini Fuat Kahraman’ın “Dobrooovsi demeden istifa eden Başbakan” yazısında okuyun

“Tanrıça Zorda” ünlü İngiliz aşçı Nigella Lawson İngiltere’nin kalbini nasıl kırdı? İldem Wilson yazdı.

Hepsi ve daha fazlası Dipnot Tablet’in 141. sayısında.

iPad’inize ücretsiz indirmek için;

App. Store’dan iPad ve iPhone’nunuza indirmek için TIKLAYINIZ

Android tabanlı tabletinize ücretsiz indirmek için;

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.dipnot.dergi&hl=tr