MindBody ile bedeninizi dönüştürün

Çarşamba, 4 Haziran 2014 11:47

Mutlu ve sağlıklı yaşam konusunda uzmanlaşmış dünyaca ünlü yoga, pilates, nefes, detoks, çigong, şamanizm, sufizm, müzik, drama ve tiyatro eğitmenleri 6-7-8 Haziran 2014 tarihlerinde İstanbul’da bir araya geliyor. Sağlıklı yaşamı hayat tarzına dönüştürmeyi hedefleyen ve uzman olsun olmasın herkese açık olan MindBody Festival, İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul kampüsü’nde gerçekleşecek.

DÜNYANIN BİR NUMARALI İSİMLERİ BİR ARADA

MB-etkinlik-gorseliKatılımcılar 3 gün boyunca farklı kültürlerin ve metodların oluşturduğu birçok alternatif arasından kendilerine en uygun ‘sağlıklı olma’ çözümlerini öğrenip deneyimleme fırsatı bulacak. Festival boyunca dünyaca ünlü eğitmenlerle yoga, pilates, gyrotonic, dans, çigong yapabilecek, doktorlar, filozoflar, tasavvuf ustaları, refleksolojistlerle tanışabilecek, tantra, ayurveda, beslenme ve detoks hakkında güncel bilgiler edinebilecekler.

Bu yıl festivale gelen ünlü isimler arasında tantra öğretisi uzmanı Douglas Brooks, ‘’İçinizdeki canavarını çıkarın’’ sloganıyla büyük ilgi gören jivamukti yoga uzmanı Dechen Thurman, kişisel aydınlama ve içsel yolculuk konularında iki uzman Metin Hara ve Aret Vartanyan, sufi ve şamanik öğretileri modernize ederek yarattığı gölge tekniği ile uzmanlaşan Theo Kyriakos, otantik pilates metodunun dünya çapında bir numaralı ismi Jean Claude Nelson, Cihangir Yoga’nın ortaklarından Chris Chavez ve ilişki uzmanı Hande Akın gibi isimler bulunuyor. Ayrıca festivale Mevlana Celaleddin Rumi’nin 22.kuşak torunu Esin Çelebi’de şeref konuğu olarak katılıyor.

Detaylı bilgi için: www.mindbodyfestival.com