Messi’nin tahtını sallayacak isim takımını seçti

Pazar, 10 Mart 2013 10:27

Neymar-Barcelona-barca-fcbarcelona-barcelona-barca-blog-barcablog-shop-online-store-barca-blog-shirt-camiseta-keyring-barca-blog-llavero-Ç

Dünyanın en iyileri arasında gösterilen 21 yaşındaki Neymar’ın 92 milyon Euro karşılığında Barcelona’ya transfer olduğu iddia edildi.

Sky Italia’nın haberine göre, Barcelona ve Santos’un 92 milyon Euro karşılığında anlaştığı ve iki kulübün Neymar’ın transfer zamanı ile ilgili görüşmeleri sürdürdüğü belirtildi.

Neymar 2013 ya da 2014 yılında Barcelona forması giyecek. Sky Italia, Guardiola’nın Bayern Münih ile anlaştığını da birkaç gün öncesinden duyurmuştu.

BABA NEYMAR’DAN AÇIKLAMA
Çıkan transfer haberlerinin ardından konuşan yıldız futbolcunun babası Neymar da Silva, “Henüz bir anlaşma sağlamadık. Tabii ki de konuşuyoruz. Barcelona gibi büyük bir kulübü görmezden gelemezsiniz” diyerek, resmi bir anlaşmanın olmadığını duyurdu.

Real Madrid’in eski sol beki Roberto Carlos ise vatandaşı Neymar ile görüştüğünü anlattı. Carlos, “Neymar ile telefonda görüştük. Brezilya’dan ayrılmak istiyor. %90 ihtimalle de Barcelona ile anlaşacak” diye konuştu.