Meryem Uzerli’ye sosyal medya’dan destek yağıyor

Pazartesi, 26 Ağustos 2013 15:06

meryem-uzerli2Sevgilisi Can Ateş’in kendisini yayına yakıştırmadığını , kendisine kürtaj yaptırmasını söylediğini ve bebeğini babasız tek başına büyüteceğini söyleyen Meryem Uzerli intihara kalkıştığını da belirtti.

Meryem Uzerli’nin röportajı sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Birçok ünlü isim Meryem Uzerli’ye destek mesajları attı.

@Armagan_caglayan Meryem Uzerli röpünü okuyunca ” bu piyasada bu kadar saf kalınabiliyormuş demek ki” diye düşünüyor ve hayret ediyor insan.

@GeErgen Son yıllarda okuduğum en etkileyici, saf gerçek roportaj @armanayse a anlatan bir anne, bir yarali aşk, kaoslar zinciri, yürekli Meryem.

@bernalacin35 Çok etkileyici!!! @armanayse: Meryem Uzerli roportajı: ‘Ben bir adam sevdim o adam aslında yoktu!’

@degirmencirfan Antalya tv ödülleri töreninde Meryem Uzerli’yi telaşlı görmüştüm,meğer o gece neler yaşamış!Yere batsın ikiyüzlü cinsel erk ve onun şiddeti

@selin_demiratar Pazar sabahı gözlerimi cesareti ve samimiyeti ile dolduran kadın,iyki herkes seni tanıdı bu ülkede

@esinovet Meryem Uzerli roportaji Turkiye de kadin ve erkek ikiskisinin yalnizligini ve hastalikli iliskisini gozler onune seriyor..

neslihan acu ‏@neslihanacu 1h meryem uzerli röportajından sonra aklıma ilk gelen: türkiye, bir horoz cenneti. boş beleş, tipsiz ve vasıfsız erkeklere güneş burada doğuyor

Eylül Şebnem ‏@eylulkiran Meryem Uzerli Beyaz’a mı asıkmis? Dusundumde pek yakışırlar:D

Sibel Kılıç ‏@sblklc Meryem Uzerli 2011′de Beyaz’a platonik olarak aşıkmış ve hiç itiraf edememiş. Keşke etseymiş en azından o şerefsiz gibi değil adam gibi adam