Liseli gençler balkonda öpüşürken dengelerini kaybedip 6. kattan düşerek öldüler

Perşembe, 12 Haziran 2014 13:38

Londra’da bir apartmanın 6. katındaki balkonda öpüşen liseli gençler dengelerini kaybedip aşağı düşerek beton zemine çakıldı

Evening Standard gazetesinin haberine göre, 19 yaşındaki Rusile 18 yaşındaki Meksikalı Miguel, dönem sınavlarının tamamlanması dolayısıyla Londra’nın Deptford semtinde Thames nehrinin kıyısındaki bir apartmanda arkadaşlarının verdiği partiye katıldılar.
Dairede verilen partide tanıştıkları belirtilen liseli gençler alkol aldıktan sonra balkona çıkarak öpüşmeye başladı. Görgü tanıklarının ifadesine göre, Miguel, genç kızı bir ara kollarından tutup balkonun trabzanına çıkardı.

Bu halde öpüşmeye devam eden çift bin anda dengelerini kaybederek 6. kattan aşağıdaki havuzun yanındaki beton zemine çakıldı. Polis yaklaşık 20 metreden betona çakılarak kan gölü içinde kalan gençlerin anında hayatını kaybettiğini bildirdi.

Apartman sakinlerinden Samson Oguntayo “Nasıl olduğunu anlamadım. Çocuk mu kızı itti yoksa beraber mi düştüler tam algılayamadım çok çabuk gelişti. Bir çığlık duydum ve ardından düşme sesi duydum. Çok da karanlıktı. Hemen ambulansı aradım ve eşim de aşağıya indi. O görüntüyü kafamdan çıkartamıyorum. Asla da unutamayacağım” şeklinde konuştu.

4deptford1106e

 

Olayın yaşandağı evin camında ise bir Türk bayrağı dikkati çekerken çekerken, dairenin sahibinin kim olduğuyla ilgili açıklama yapılmadı.

24768508