“KUMPAS; Türkiye’nin Oscar Adayı” kapağıyla Dipnot iPhone yayında!

Pazartesi, 20 Ocak 2014 11:57

Dipnot iPhone’da bu hafta yine birbirinden çarpıcı yazılar ve renkli sayfalarla sizlerle buluşuyor.

Gündemin nabzını herkesten önde tutmayı başaran Dipnot Ankara kulisi yazarı Doğu Egesoy 17 Aralık’ta başlayan yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasının İran ayağını kaleme aldı. Rıza Sarraf’ın patronu olduğu iddia edilen ve İran’da cezaevine konan 13 milyar dolarlık serveti ile İran’ın en zengin iş adamı Babak Zanjani’nin hikayesi tablet derginizde. Paralel devlet operasyonundan son haberleri de yine Egesoy’un kaleminden okuyacaksınız.

Oscar ödüllerinin provası Altın Küre geride kaldı, peki en iyi film ödülüne hangi film yakın gözüküyor. Ali Arıkan yaklaşan Oscar ödülleri ile ilgili çok özel bilgiler vermeye devam ediyor.

Geçen hafta 40 yaşına giren Kate Moss portresi Dipnot iPhone’da. Dünyaca ünlü modelin 14 yaşından bugüne kadarki birbirinden ilginç fotoğrafları cebinizde.

Rio de Janerio’daki Batman ile tanışmaya hazır mısınız? Ancak bu kara şövalyemizin kimliği gizli sanayi milyarderlikten oldukça uzak.

Can Remzi Ergen, Ali Poyrazoğlu’nun son oyunu İnsanlık Çuvalladı’yı kaleme aldı. Poyrazoğlu’nun son oyunu ile siz de tarihe tanıklık edeceksiniz.

Hepsi ve daha fazlası Dipnot iPhone’un 148. sayısında. Hemen ücretsiz indirin!

App. Store’dan iPad ve iPhone’nunuza indirmek için TIKLAYINIZ