Küba Sirki’nin en iyi numaraları tarihte ilk kez bu sıra dışı şovda bir araya geliyor!

Çarşamba, 22 Ocak 2014 11:33

Sömestr tatili sürprizi, Orijinal Küba Sirki 6-9 Şubat arasında. İlk kez TİM Show Center’da.

Küba Sirki’nin en iyi numaraları tarihte ilk kez bu sıra dışı şovda bir araya geliyor.

18 Sanatçı – 7 Grup ve 14 farklı numarayla İstanbul’a ilk kez gelecek olan ekip 6-9 Şubat 2014’te sadece TİM SHOW CENTER’DA…

Bayanlar ve baylar, Küba hayal dünyasındaki unutulmaz yolculuğa hoş geldiniz…

“Krone”“Probst” ve hatta “The Ringling Brothers” gibi sayısız ünlü sirk sanatçısının aslında Kübalı olduklarını biliyor musunuz?

İşte şimdi hayal kurmaya başlayabilir, Orijinal Küba Sirkinin büyüleyici dünyasına girebilirsiniz!

Kübalı sanatçıların hava numaralarında sergiledikleri nefes kesici koreografiye, sıra dışı palyaçolara, tek tekerlek üzerinde yapılan parmak ısırtan akrobatik gösterilere, ateş, kılıç ve dans sahnelerine hayran kalacaksınız!

Şovun en dikkat çekici bölümlerinden birisi “Trio de contorción”. 3 egzotik güzel yılan kadının lastiği andıran vücutlarıyla sergiledikleri numaralar onlara 2011 Havana Uluslararası Sirk Festivali’nde topluluğa birincilik ödülünü kazandırmış.

2010’da Havana Joven Caz Festivali ödülünü kazanan, göz alıcı “Aire Concierto” orkestrasının Latin ritimlerinin canlı olarak eşlik ettiği bu rengarenk sahnelerin tadını çıkartabilir, çekiciliği ve mizah duygusuyla her yaştan seyirciye ilham veren Küba büyüsünü hissedebilirsiniz!

Ailecek yaşayabileceğiniz eşsiz Orijinal Küba Sirki macerası sizi bekliyor!

TİM SHOW CENTER ETKİNLİKLERİNİ YouTube, Facebook, twitter ve pinterest sayfasından takip edebilirsiniz.

Darüşşafaka Caddesi Derbent Mevki

(Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak – Sarıyer

Tel: 0212 286 66 86 (15 hat-pbx)

www.timshowcenter.com

Biletler Biletix’te…Biletix telefon : 0216 556 98 00

www.biletix.com

 

Orijinal Küba Sirki Şov Programı

18 Sanatçı – 7 Grup – 14 Gösteri ve UNUTULMAZ BİR GECE!

Trio de Contorción

Vücutları elastik, 3 güzel, egzotik yılan kadın! İnanılmaz kıvrılma numaraları ile 2011 Havana Uluslararası Sirk Festivali’nde birincilik ödülü aldı.

Las Musas

3 güzel kız – 4 nefes kesen gösteri – En iyinin tarifi

Her biri sanatını havada ve şov mekanının tavanının hemen altında sergiliyor. Halkada, ipte ve metrelerce uzunluktaki kumaşların arasında yarasa gibi: Profesyonellikleri ve cesaretleri sayesinde baş döndürücü bu tehlikeli şovun üstesinden geliyorlar. LAS MUSAS, tüm bunların yanında bir de tek tekerlek üzerindeki şovlarını sergiliyor – rengarenk kostümleriyle 3 güzel kız dönen tekerlekler üzerinde!

Duo Rodyal

Oldukça iddialı yer akrobatları ve sekizgen metal küp üzerindeki denge gösterisinin iç içe geçtiği ikili bir şov! Duo Rodyal, Küba’nın ünlü akrobasi performansı, bir sirk klasiği “The Doll” da daha önce hiç görülmemiş bir versiyonuyla karşınızda!

Yianyi

Zarafet… Metrelerce yükseklikteki bir mızrağın üzerinde, denge ve dansı seyirciyle buluşturan bu çiftin zarif ruhunu tanımlayan tek kelime! Geceye damgasını vuruyor!

Cuqui y Nesti

Palyaçosuz bir sirk mi? İmkansız! Hatta Küba’nın en yetenekli palyaçolarından ikisini İstanbul’a getiriyoruz: Komik ve birbirinden farklı numaralarla, sadece çocuklar için değil, tüm yaştaki yetişkinler için sahnedeler. “Kuğu Gölü Balesi”ni hiç böyle görmediniz!

Geysers

Bütün yönleriyle ilgi çekici bir grup genç adam. Cesurca sergiledikleri sayısız numaralar, usta atlayışlar ve akrobatik hareketlerle karşınızda “Şovun erkekler grubu”. Hem dansları hem de iddialı akrobatik gösterilerinden gözlerinizi alamayacaksınız.

Suyinka

Ateş! Ve kılıçlar! Bunlar, bu çılgın adamın gösterilerinde kullandığı element ve gereçlerden sadece ikisi! Karayip Adaları’nın gizemli atmosferi ve derin hislerini taşıyan bu gösteri, kesinlikle Şov’un en çarpıcı bölümü!

Kuba (1) Kuba (2) Kuba (3) kuba (4) Kuba