Kristal Elma’da Medya, Dijital ve Bölge Kategorileri’nin kazananları belli oldu

Perşembe, 18 Eylül 2014 10:41

Reklamcılar Derneği tarafından bu yıl 26′ncısı düzenlenen Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri’nde ilk ödüller, Santralİstanbul’da gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.

Dün akşam yapılan ilk ödül töreninde, 42 ayrı Kristal Elma’nın sahipleri ödüllerine kavuşurken, Bölge Dalı’nda Grafikir “Sports International” reklamıyla, Medya’da Carat Medya “Coca-Cola” reklamıyla, Dijital’de de C-Section yine “Coca Cola” reklamıyla büyük ödüle layık görüldü.

26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali Santral İstanbul’da düzenlenen açılış oturumuyla başladı. Bu yıl ‘Bring Back the Magic’ teması ile gerçekleştirilen Festival, yurtiçi ve yurtdışından 10 bini aşkın katılımcı ve 100’ün üzerinde fikir önderini buluşturuyor.

Yaratıcılığın Guruları İstanbul’da

Festivalin ilk gününde dünyanın en önemli dijital guruları arasında yer alan David Shing, global medya dünyasının en yenilikçi ismi Matt Seiler ve reklam sektöründe fark yaratan Dominic Grainger gibi önemli konuşmacılar sahne aldı. ‘Bring Back the Magic’ temasıyla gerçekleşen Festival’in ilk gününde 27 seminer ve panel gerçekleştirildi.

Reklamcılar Derneği Başkanı Alper Üner26. Kristal Elma Festivali’nin ilk gününde ödüller sahibini buldu

Volkswagen ana sponsorluğunda gerçekleştirilen festivalin ilk gününde, 26. Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Töreni’nin medya, dijital ve bölge kategorilerinde ödüller sahibini buldu. Üç ayrı kategori ve 37 dalda ödül verilirken Festival’in ikinci gününde de Film, Basın, Kampanyalar, Entegre Kampanyalar, Doğrudan Pazarlama, Uygulamada Mükemmellik kategorilerinde kazananlar belli olacak.  26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nin detaylı programına; www.kristalelmafestivali.com adresinden ulaşılabiliyor.

Tags