Kova Burcu’ndaki Ay, yine hayat dersi veriyor

Cuma, 8 Mart 2013 14:23

astroloji_b5fd0167-b79c-42cc-b561-8e484a03d13a_2Dipnot.tv Astroloji yazarı Derya Demir, Ay’ın Kova burcunda olmasının etkileriniz değerlendirdi.

KOÇ: Keyiflisin ve kimsenin de bu konuda tadını kaçırmasına izin vermeyeceksin. Anlaşılan bu kez canını yakan olursa, canına okuyacaksın. Her şey olması gerektiği gibi arıza çıkarma, sorunlar düzelecek biraz çeneni tutmaya çalış sadece.

BOĞA: Aşk ile iş arasında sıkışıp kaldın, sevgilinin kaprisleri de seni oldukça yormaya başladı. Ne istediğini ve bu durumdan hoşnut olmadığını dile getirmediğin sürece bu iş böyle gider. Sende sıkıldığınla kalırsın. Açık ol her durumda, iletişim sanattır biliyorsun.

İKİZLER: Kuruntuları bir yana bırak artık, hayatın içinde güzellikler olduğunu da hatırla ve ona göre davran. Eşin ya da sevgilinin bencilliği seni canından bezdirse de umursamadan yoluna devam et. Herkes hak ettiğini yaşar bu hayatta. Sakin ol ve özgür bırak ruhunu.

YENGEÇ: Düşüncelerin havada uçuşuyor ve ne yapacağını bilemiyor gibisin. Oysa ki tek yapman gereken, sakin olmak. Ama o sakin görünümünün altındaki inadın var ya her şeyi alt üst ediyor. Aşk diyorsun, al sana aşk ama ikisinden birini seçmek zorundasın.

ASLAN: Silahları sen seçiyorsun artık! Nerede, ne zaman, ne yapman gerektiğine sen karar vereceksin. Maddi konularda biraz daha ağır gitmeli ve tedbiri elden bırakmamalısın. Ailede, otorite kurayım derken sert yapma derim.

BAŞAK; Her konuda bir b planın var ve bu durum her türlü sıkıntıdan direkten dönmene sebep oluyor. Kimseyi dinlemeden yoluna devam etmeli, zihnini karıştırmamalısın. Zira kimi dinlemen gerektiğini biliyorsun gerisi boş. Aşk hayatında yaşanacak ufak gerilime takılma, durum toparlanacak.

TERAZİ; Düşüncelerin sana oyun oynuyor ama bu sıralar sakin olmalı ve geçmişe takılmadan önüne bakmalısın. Sevdiğini söylüyor ama sevgilini ihmal ediyorsun, toparlan. Hep iş, hep iş.. Nereye kadar. Aşk, artık seninle.

AKREP; Öylesi fırtınalar kopuyor ki içinde, ne zaman ne yapacağın belli olmuyor. Sakin olursan halledemeyeceğin bir konu yok ama sen bir bardak suda fırtına kopartmaya hazırlanıyorsun. Aman deyim mart sonuna kadar sakin ol. Aşk hayatın normale dönmüşken arıza çıkarma.

YAY; Özgür olmak lazım bugün, her şeyden sıkılmış bunalmış sadece kafa dinlemek istiyorsun. Aman enerjini tüketen kişilerden uzak dur ve planlarını erteleme. Artık yeter demeli ve emeğine sahip çıkmalısın, partnerin ile ortak bir iş yapma durumun olabilir.

OĞLAK; Bir süredir üstünde çalıştığın projeleri başarıyla sonuçlandıracaksın, lakin etrafındakilere dikkat etmende fayda var. Gerileceğin bazı konular gündeme gelse de, zeki hamlelerle bu durumları alt edeceksin. Emin ol, kalbindeki heyecan sebepsiz değil.

KOVA; Yaşadığın olumsuzlukların etkisinden kurtulmaya başladın nihayet. Hayat sana güzellikler sunduğunda yaşama sevincin artacak. Sen çok çabaladın ve şimdi ödül zamanı. Gökyüzünde ki kıpırdanmalar, keyfini yerine getirip yeni aşklara yelken açman için sana cesaret verecek.

BALIK; Enerjinin iyi olduğu bu zamanı doğru kullanmalısın, yeter ki mızmız hallerinden vazgeç. İş ortaklığı için harekete geçmen sevindirici, bu sefer şans senden yana. Tedbiri elden bırakmadığın sürece zafer senin sakın bunu unutma. Aşk hayatında ki bazı sorunları kısa sürede toparlanıyor.

derya@dipnot.tv