Koç burcu hırsına yenilme! Bugün burcun ne söylüyor?

Salı, 2 Nisan 2013 16:49

koc_burcuDipnot.tv Astroloji yazarı Derya Demir burcunuzu için değerlendirdi. İşte 2 Nisan Salı Günü’ne ait burç yorumları

KOÇ: Sorumluluklarının artacağı bir gündesin ve hayatını değiştirmek isteyeceksin. Tüm bunlar olurken hırsına yenilmemeye dikkat et. Aile ile verilecek ortak kararlarla mal alıp satma konuları ağırlık kazanabilir. Aşk düşüncesi ise, bugün oldukça heyecanlandıracak.

BOĞA: Kariyer ve para işlerine ağırlık verecek ve aldığın kararları uygulayacaksın. Bu arada, kendini biraz keyifsiz hissedebilirsin, bu senin her şeyi abartmandan kaynaklanıyor. Zaman yok diye, dert yakınmak yerine zamanı doğru kullanmalı ve sosyal olmalı çevreye karışmasın.

İKİZLER: Uzun zamandır mücadele ettiğin iş konusunda müjdeli bir haber ile günün renklenecek. Duygusal hayatında ki karmaşalardan kurtulmak için tamda zamanı, etrafında olup bitenleri gözden kaçırma.

YENGEÇ; Havada aşk kokusu varken bu geçmiş takıntısı son bulsun artık. Pozitif ol ve yaşananlara kayıtsız kalma. Hedeflerine ulaşman için uygun şartlar artık seninle. Yakında bir sürpriz var, inadı bırak.

ASLAN; Sözleşmeler anlaşmalar önem kazanacak ve tavrını ortaya koyarak yeni kaynaklar yaratabilirsin. İş ortamındaki gereksiz tartışmalardan ve saçma hiyerarşi’den uzak dur ve temkinli davran.

BAŞAK; Kendini bu kadar yalnız hissetmene gerek yok ki, elbet doğru insan senide bulacak. Şimdilerde ilgilenmen gereken kariyerin ve yeni eğitim alanlarını değerlendirmek olacak. Parasal konular da ise, şanslı bir dönem.

TERAZİ; İş hayatında ki bazı zorlanmalar canını sıkmasın, her şey normale dönüyor. Öncelikle ruhunu rahatlatmayı öğren, emin ol sonrası daha rahat olacak. Aşkın zor bir iş olduğunu da artık çok iyi biliyorsun.

AKREP; Kendinle barışmalı ve tek dostunun sen olduğunu bilmelisin. Aldığın kararları uygulama konusunda evrenden desteğin var, yeter ki vazgeçme. Özel hayatında ki huzurun sağlanması için, kendine ve partnerine zaman tanı.

YAY; Gereksiz mutsuzluklara ara ver artık ve ilişkinden ne beklediğine bugün karar ver. Hayata dair inancın zaman zaman kaybolsa da inancını kaybetme. Evren sana doğru yolu gösterecek, iç sesine güven.

OĞLAK; Çalıştın çabaladın ve yavaş yavaş meyvelerini toplamaya başladın.İş konularında kendini gösterebileceğin ve ekip çalışması ile güzel başarılara imza atacaksın.En önemlisi yaptığın iş içine sinecek.

KOVA; Ailesel konularda biraz kafan karışabilir ve herkese ayrı ayrı laf anlatmakta zorlanabilirsin. Planlarını iyi yapmalı ve acele hareket etmemelisin, lakin evren sana güzellikler hazırlıyor. Aşk hayatında ki dinginlik canını sıkmasın, heyecan kapıda.

BALIK; Hayatın ile ilgili verdiğin kararların ne kadar doğru olduğunu bugün bir kez daha anlayacaksın. Ailen ile yapacağın bir görüşme sonrası, kendine yeni bir hedef belirleyebilir ve daha huzurlu olabilirsin. Aşk hayatında ufak bir sürpriz seninle olacak.

derya@dipnot.tv