“Kızlı erkekli Fenerbahçe taraftarı takımına destek verdi”

Pazar, 10 Kasım 2013 23:45

Sarı-lacivertlilerin 2-0′lık galibiyeti ile sonuçlanan Fenerbahçe-Galatasaray derbisi Dipnot.tv’nin halka açık futbol tartışma programı Açık Futbol’da değerlendirildi. Hem Fenerbahçeli hem de Galatasaraylı taraftarlar ortaya konan futbolun vasat olduğunu ve derbiye yakışmadığını belirtti. Ersun Yanal’ın Mancini’ye karşı taktiksel üstünlük sağladığı belirtilirken Fenerbahçeli bir taraftar, “15 yıldır Saraçoğlu’nda derbiyi izliyorum, bu kadar isteksiz bir Galatasaray takımı görmedim” dedi.

Maçı Kadıköy’de izleyen Fenerbahçe taraftarı Serdar Dinler’in farkında olmadan yaptığı “bayanların katılımı güzeldi, kızlı erkekli taraftarlar takımına destek verdi” yorumunun ardından espriler havada uçuştu. Fenerbahçe taraftarı Aziz Yıldırım’dır sözleri hararetli tartışmalara neden olurken; tüm katılımcılar derbinin olaysız geçmesinin; rakip takım taraftarlarının da bundan sonra deplasmana gelebilmesi için ümit vaad ettiğini söyledi. Ve tabi ki futbol kalitesinin artması için de…

Siz de bundan sonra her hafta Pazar günü saat 22:00′daki Açık Futbol yayınımıza katılıp görüşlerinizi belirtmek istiyorsanız tek yapmanız gereken FacebookTwitter ve Google Plus sayfalarımızdan yayınlayacağımız linke veya sitemizde bulunan “Canlı Yayına Katılın” butonuna, Google Plus hesabınız açıkken tıklamak!

Hangout Nasıl Yapılır2 Yatay