Kıvanç Tatlıtuğ 10 kilo alacak

Pazartesi, 5 Ağustos 2013 11:07

K-van-Tatl-tu-Kuzey-Guney-kivanc-tatlitug-27904080-1024-735Kıvanç Tatlıtuğ 2 senede verdiği kiloları geri almak için Hollywood’un ünlü aktörü Christian Bale’in izinden gidecek…

Kıvanç Tatlıtuğ , son iki yılda Kuzey Güney dizisindeki rolü için 13 kilo, Kelebeğin Rüyası filmindeki rolü içinse 5 kilo daha verdi. Yoğun bir diyet programı ve sporla toplam 18 kilo kaybeden ünlü oyuncu, şu sıralar aylarca uğraşıp verdiği kiloları geri almaya çalışıyor.

Bugün’de yer alan habere göre; Nermin Bezmen’in ‘Kurt Seyt Shura’ romanından televizyona uyarlanacak olan projede Farah Zeynep Abdullah ile kamera karşısına geçecek olan Tatlıtuğ, rolü için kasımda başlayacak çekimlere kadar 10 kilo alacak.

6 AYDA 30 KİLO ALDI

Ünlü oyuncu verdiği kiloları, Batman filminin başrol oyuncusu Hollywood starı Christian Bale taktiğiyle alacak. Rol gereği çabuk kilo alıp vermesiyle ünlü Christian Bale de Makinist filmi için 30 kilo vermişti.

6 ay sonra da Batman filmi için verdiği 30 kiloyu geri almıştı. Tatlıtuğ da Bale gibi beslenmesini kilo alımı üzerine kurarak 2-3 saatte bir karbonhidrat, protein ve yağ içeren yiyecekler tüketecek.