Kitap okuyup canlı yayında yorumlamak ister misin?

Salı, 12 Mart 2013 15:23

Haftada 3-4 kitap okuyup bitiren, okuma disiplini abidesi, o mükemmel yaratıklardan biri değil misiniz?

“İlgimi çeken ve çok okumak istediğim kitaplara bir heves başlıyorum, sonra zamansızlık yüzünden bir türlü bitiremiyorum.” diyenler. Zamanım yok diye kendinizi kandırmayın. Gerçek şu ki; zaman var, motivasyon eksik. Kitap kulübü bu soruna en iyi çözümlerden biri.

Dipnot.tv’de Kitap Kulübü yayınlarımıza devam ediyoruz. Dipnot.tv Kitap Kulübü şimdiye kadar 4 kitabı devirdi bile. Her iki haftada bir Dipnot.tv okuyucuları ile toplanıp birlikte seçtiğimiz ve aynı anda okuduğumuz bir kitabın üzerine Google Hangout’ta sohbet ediyoruz.

Bu hafta belirlediğimiz kitaplar; Julian Barnes: Bir Son Duygusu ve Paul Lafargue: Tebellik Hakkı

17 Mart Pazar günü TSİ 17.00′de siz de canlı yayına katılıp kitaplar, edebiyat, imza günleri veya kitap fuarları hakkında görüşlerinizi paylaşmak isterseniz, size tek gereken bir webcam ve bir internet bağlantısı.

Dipnot.tv Kitap Kulübü’ne Google Plus sayfamızı takip ederek ve canlı yayın sırasında paylaşacağımız linke tıklayarak katılabilirsiniz!

Kitap kulübümüze herkes katılabilir. Katılmak isterseniz ayrıca ildem@dipnot.tv adresine mail atabilirsiniz. Maillerinizi bekliyoruz!

hangout-nasıl-yapılır-yatay