Kim Kardashian’ı konuşmamız için yeni bir sebebimiz var

Salı, 19 Ağustos 2014 15:21

Kim Kardashian’ı konuşmamız için artık yeni bir sebebimiz var. Kardashian’ın yeni uygulama oyunu eğlenceli bir Hollywood deneyimini ayağınıza getiriyor. O oyun ve Kardashian’a dair her şeyi İldem Wilson kaleme aldı.

 

Kim Kardashian’ı Konuşmamız İçin Yeni Bir Sebebimiz Var

Kim Kardashian’ın yeni uygulama oyunu eğlenceli bir Hollywood deneyimini ayağınıza getiriyor.

Kim Kardashian deyince aklınıza ilk gelen ‘şey’, kapladığı alan sebebi ile başka herhangi bir şeye yer bırakmasa da, beyninizin yüz ölçümünü zorlayın, olmadı kaçak kat çıkın ama yeni bir fikre yer açın. Neden mi? Çünkü vücut hatları ve eski erkek arkadaşının sızdırdığı porno kaseti ile ünlenen Los Angelesli sosyetik Kim Kardashian bu defa beklenmedik bir şekilde, bir uygulama oyunuyla sansasyon yarattı. Kardashian’ın, Glu Games ile birlikte hazırladığı Kim Kardashian Hollywood adlı oyun şu an uygulama marketinin en çok indirilen oyunları arasında dördüncü sırada. Haziran 2014′de uygulama marketine sunulan oyunun bu gidişle bir yılda 200 milyon dolar kar yapacağı tahmin ediliyor. Bu karın 85 milyon doları ise Kim Kardashian’ın olacak.

Bilinen bir yeteneği olmayan Kim Kardashian iddialı dekolte kıyafetleri, “Keeping up with the Kardasahians” (KUWTK) adlı reality show programı ve tabii ki Hip-Hop şarkıcısı Kanye West ile olan evliliği ile ünlü. İşte Kim Kardashian bu ünlü olma durumunu bir uygulama oyunu sayesinde biz fanilerle de paylaşıyor.

image (1)

Kim Kardashian Hollywood oyununda ilk olarak Los Angeles’ın bir kenar mahallesindeki butikte sıradan bir tezgahtar olarak hayatınıza başlıyorsunuz. Fakat şanslı gününüzdesiniz çünkü Kim Kardashian o gün şans eseri çalıştığınız butiği ziyaret ediyor ve size yardım elini uzatıyor. O andan itibaren oyunda hayatınız hızla değişmeye başlıyor. Kim Kardashian sizdeki ışığı görüyor ve artık bir model olarak önce ver elini Beverly Hills sonra da Hollywood derken tek tek şöhret basamaklarını tırmanıyorsunuz.

Oyunda size verilen tezgahtarlık, modellik gibi işleri, yapmanız için bol enerjiye ihtiyacınız var. Enerjiniz bittikçe sokakta gözünüze çarpan objelere (örneğin güvercinlere) dokunarak enerji dahil çeşitli bonuslar kazanmanız mümkün. Oyunun güzel taraflarından biri ise sürekli saçınızı başınızı kıyafetinizi değiştirebilmeniz. Erkek ya da kadın oyuncu olarak görünümünüzü değiştirdikçe daha çok ilgi topluyorsunuz ve ününüze ün katıyorsunuz. Evet, tıpkı Kim Kardashian’ın yaptığı gibi.

Takılmaya başladığınız mekanlarda yeni insanlarla tanışıyorsunuz. Fakat herkes çok havalı ve burnundan kıl aldırmıyor. Eğer sizi yeterince ünlü bulmazlarsa yüz vermiyor hatta ters ters cevaplar verip refüze ediyorlar ve bu konuda çok acımasızlar. Kim Kardashian Hollywood’un bu yüzüne de alışın diyor. Herkes üne kavuşma ve A-list olma peşinde, tüm ilişkilerini menfaat üzerine kurmuş durumda. Oyunda siz de şöhretiniz kadar konuşup herkese şöhretine göre selam veriyorsunuz.

Tamamı için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play