Kim Kardashian’dan ‘seks kasedi’ sorusuna kaçamak cevap

Salı, 9 Eylül 2014 09:38

Kim Kardashian, İngiltere GQ dergisine verdiği röportajda bir seks kasedi daha olabileceği sorusuna kaçamak cevap verdi. Kardashian, ‘Tekrar aynı şeyleri yaşamak istemem’ dedi.

Kim Kardashian yıllar önce şarkıcı Ray-J ile çektiği seks kasetinin basına sızması sonucu “Paris Hilton’ın yarı şöhretli parti arkadaşı” konumundan dünyanın en ünlü realite şov yıldızı konumuna doğru giden yolculuğuna başlamıştı. Kardashian geçtiğimiz günlerde İngiltere GQ dergisine verdiği röportajda bir seks kasedi daha olabileceği mesajını verdi. Kardashian 2007′de sızan seks kaseti ile ilgili şunları söyledi:

“Bakın, o zamanlar 22 yaşındaydım ve yıllardır beraber olduğum erkek arkadaşımla çiftlerin yaptığı şeyleri yapıyorduk. Tanıdığım birçok çift seks kaseti ve benzeri şeyler yapıyor. Ancak o zaman bunun böyle bir skandal yaratacağını düşünmemiştim”

Gazeteport’un ABD basınından Huffington Post’a dayandırdığı haberine göre Kanye West ile böyle bir kasedi olup olmadığı sorusuna ise kaçamak yanıt veren Kardashian “Kanye ile harika bir seks hayatımız var. Böyle bir kasedimiz olsa bile basına sızmasını istemem. Tekrar aynı şeyleri yaşamak istemem” dedi.