Kilosuyla dalga geçilen dans eden adam için özel parti

Salı, 26 Mayıs 2015 09:23

Geçtiğimiz aylarda internetin en büyük forumlarından birisi olan 4Chan’de yayınlanan bir fotoğraf sansasyona neden olmuştu. Fotoğrafta dans eden kilolu bir adam ve açıklamasında ise “Dans etmeye çalışan bu şişko bizim kendisine güldüğümüzü fark edince utandı” yazıyordu.

NTV’nin haberine göre, dans eden adamın kilosuyla dalga geçen bu paylaşımı gören CassandraRules isimli Twitter kullanıcısı ise fotoğrafı paylaşarak;
“Bu fotoğraftaki adamı ya da bunu yayınlayanı tanıyan kimse var mı? Los Angeles’ta özel bir şey yapmak isteyen bir grup kadın var” şeklinde bir twit atmış ve kısa sürede mesajı milyonlarca kişiye yayılmıştı.

fft22_mf4640126Bu mesajların ardından Dancingmanfound isimli bir hesap açılmış ve partideki adam kendisini göstermişti. Kiev’de bulunan ve isminin Sean olduğu öğrenilen adam dans partisi davetine olumlu yanıt vermişti.

Ve beklenen parti Kaliforniya’da gerçekleşti. Dünyanın en ünlü müzisyenlerinden Moby partide dj’lik yapabileceğini söylemişti ve bu sözünün arkasında durarak binlerce kişiye muhteşem bir gece yaşattı.

Partiye ayrıca Monica Lewinski de katıldı ve kısa bir konuşma yaptı.

Kaynak: NTV