”Kelebeğin Rüyası” tam not aldı

Çarşamba, 20 Şubat 2013 09:41

[wzslider autoplay="true" transition="'slide'"]

“Kelebeğin Rüyası”nın galası dün akşam Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapıldı.

 

Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı galada Lütfi Kıdar’ın yoluna 40 adet gökyüzü tarayıcısı yerleştirildi. Gala girişi “Kelebeğin Rüyası” isimli ışıklı dekorla süslendi. Binanın önüne 10 metre genişliğinde 30 metre uzunluğunda bir koridor yerleştirildi. Binanın kokteyl alanında yer halı ile duvarlar kırmızı kadifelerle kaplanarak, filmden kareleri yansıtan tablolarla süslendi.

Galaya oyuncular klasik otomobillerle geldi. Yağan aşırı yağmur nedeniyle oyuncular kırmızı halıda görevlilerin tuttuğu şemsiyelerle salona giriş yaptılar. Filmin oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ, Mert Fırat, Belçim Bilgin ve Yılmaz Erdoğan da ayrı ayrı klasik arabalarla galaya geldiler. Ayrılık dedikoduları çıkan Kenan Doğulu ve Beren Saat galaya el ele gelerek dedikodulara inat adeta gövde gösterisi yaptılar.

22 ŞUBAT’ TA VİZYONDA
Yılmaz Erdoğan’ın yakın dostu ünlü şovmen Cem Yılmaz da eşi Ahu Yağtu ile galaya katılıp büyük bir sürpriz yaptı. Kelebeğin Rüyası’nda aşk, şiirin de hayatın da başrolünü üstleniyor. Film, şairlerin altın çağı olan yıllarda, İkinci Dünya Savaşı’nın gölgesinde adım adım gelişen bir aşkı anlatıyor. ‘Kelebeğin Rüyası’ 22 Şubat Cuma günü vizyona giriyor.