Kayıp ikizler birbirlerini YouTube’dan buldu

Pazartesi, 13 Temmuz 2015 14:50

Anais Bordier ve Samantha Futerman küçükken farklı ailelere evlatlık verilmiş ikiz kız kardeşler. Fransa’da ve ABD’de yaşayan kardeşler birbirlerini YouTube’dan buldu. 25 yıldır birbirlerini görmedikleri gibi varlıklarından bile haberdar değillerdi. İki kızın da saç modelleri aynı, ikisi de haşlanmış havuçtan nefret ediyor ve bayıldıkları oje rengi de aynı.

fft22_mf5141387Fransa’da büyüyüp Londra’da okuyan Anais Bordier bir gün arkadaşının paylaştığı YouTube bağlantısındaki film fragmanında kendini görüyor. Fakat hiçbir zaman o ortamda bulunmadığını fark edince afallıyor. Hayrete düşen Anais kendisine tıpatıp benzeyen bu kızla ilgili internette biraz araştırma yapmaya karar veriyor ve öğreniyor ki o kız Samantha Futerman adında ABD’li genç bir oyuncu. Bir aylık tereddütten sonra sonunda Samantha’yı Facebook’tan ekleyip mesaj atmaya karar veriyor.

fft22_mf5141389Birbirlerine çok uzak yerlerde yaşasalar da iki kız buluşup DNA testi yaptırmaya karar veriyor. Testin sonucunda iki kızın da aynı anneden 19 Kasım 1987 yılında Seul’da doğduğu ve doğumdan sonra birinin Fransız birinin ABD’li bir aile tarafından evlat edinildiği ortaya çıkıyor. Anneleri, kim olduğuna dair hiçbir ipucu bırakmamış olsa da kızlar birbirlerini buldukları için çok mutlular.

İkiz kardeşler “Bu dünyada yanınızda olan birisine sahip olmanız inanılmaz. Şimdi kendimizi daha çok güvende hissediyoruz” dedi.

Kaynak: Radikal